|

سهیل مهدی: سقف و کف قیمت بلیت مربوط به ما نیست

سهیل مهدی می گوید سقف و کف قیمت بلیت ها مربوط به باشگاه هاست نه سازمان لیگ.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز»- سهیل مهدی در گفتگویی تلویزیونی در خصوص حضور تماشاگران در دیدارهای باقیمانده لیگ برتر تصریح کرد:

مصوبات حضور تماشاگران در ورزشگاه هیچ تغییری نکرده و شاید هیجان مردم موجب شد تا برخی دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند که در این زمینه تذکرهای لازم داده شد، زیرا رعایت نکردن شرایط، توسط تماشاگران ممکن بود کرونا را وارد یک فاز جدید کند. تاکید زیادی بر روی اجرای دستورالعمل شد و سخت‌گیری موجب شد تا برخی استنباط کنند که این به معنای عدم حضور است اما اینگونه نیست. برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها، باید شرایطی مانند سقف ۳۰ درصد، ۲ دز واکسن و بلیت فروشی اینترنتی را رعایت کنیم.

وی با اشاره به توییت سخنگوی دولت نیز گفت:

توییت برای رفع نگرانی بود و تماشاگران برای حضور در ورزشگاه مشکلی ندارند اما شرایط تعیین شده و دستورالعمل‌های بهداشتی باید رعایت شود.

وی در خصوص اختلاف خود با کامرانی‌فر نیز اظهار داشت:

او رییس ما و دبیرکل فدراسیون فوتبال است. خودش هم مصوبه را ابلاغ کرد. شاید در نوع طرح سوال از کامرانی‌فر سوتفاهم پیش آمد زیرا صفر تا صد کار را خودش انجام داده و به ما دستور داد چنین کاری انجام بدهیم.

مهدی در پاسخ به پرسشی در خصوص تماس استقلالی‌ها بعد از بازی برابر فولاد گفت:

باشگاه استقلال پس از آن مسابقه تماسی با من نداشت زیرا ما بیانیه رسمی خود را قبل از بازی در سایت سازمان لیگ منتشر کردیم.

وی این را هم افزود:

دستورالعمل تعیین قهرمان با بازی رو در رو نه تنها به باشگاه‌ها بلکه به هیات‌های فوتبال نیز اعلام و شیوه اجرای آن نیز تشریح شد. این دستورالعمل برای سال‌های آینده نیز است.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران همچنین گفت:

لیگ برتر، هشتم خرداد به پایان خواهد رسید و فصل جدید قرار است از ۱۵ مرداد آغاز شود. اگر تاریخ فوق مورد تایید قرار گیرد تعطیلات نیم فصل به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر همزمان خواهد شد. همچنین چند فیفادی در این مدت هست و باید برنامه‌های دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی نیز مورد بررسی قرار گیرد.

مهدی همچنین با اشاره به گرانی بلیت دیدارهای لیگ برتر عنوان کرد:

سقف و کف قیمت بلیت مربوط به باشگاه‌ها است و باشگاه با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند و عملکرد خود قیمت بلیت را تعیین خواهند کرد. چند روز پیش یک باشگاه اعلام کرد که بلیت را با قیمت صفر می‌فروشد و رایگان است و این کار را نیز خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی