|

رسمی؛ پایان کار فوق ستاره در رئال مادرید

با اعلام جاناتان بارنت، مدیر برنامه گرت بیل، این بازیکن به‌طور قطع در پایان فصل رئال مادرید را ترک می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به این که جام جهانی 2022 قراراست پاییز امسال در قطر برگزار شود، گرت بیل امیدوار است که با انتقال به تیمی که فرصت بیشتری برای بازی در آن داشته باشد بتواند نقش موثری در صورت صعود تیم ملی کشورش به این رقابت‌ها ایفا کند. البته این در صورتی است که ولز بتواند در دیدار پلی‌آف موفق عمل کند و به دور نهایی جام جهانی برسد.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش؛ بیل اخیرا در جریان بازی رئال و ختافه به‌شدت از سوی هواداران رئال هو شد و با یک لبخند به این اتفاق واکنش نشان داد. رئالی‌ها معتقدند بیل تعهد لازم به تیم را در سه سال گذشته نداشته و تیم ملی کشورش و ورزش گلف را به بازی برای رئال ترجیح داده است.

اگرچه پیش از این مشخص شده بود که گرت بیل با پایان یافتن قرارداد خود در آخرین فصل رئال مادرید را ترک خواهد کرد و هیچ شانسی برای ماندن او در سانتیاگو برنابئو وجود ندارد اما حالا این مسئله به شکل رسمی توسط مدیر برنامه این ستاره ولزی نیز تایید شده است.

جاناتان بارنت، مدیربرنامه گرت بیل، در مصاحبه‌ای با رکورد گفت: "بیل در پایان فصل رئال مادرید را ترک می‌کند اما باید منتظر بمانیم و ببینیم تیم ملی ولز چه کار می‌کند. آیا احتمال بازگشت به لیگ برتر انگلیس بیشتر است؟من فکر می‌کنم همین‌طور است، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا ولز به جام جهانی صعود می‌کند یا خیر."

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی