|

دردسر میلیاردی در انتظار استقلال

باشگاه استقلال با مشکلات مالی مواجه شده است.

لینک کوتاه کپی شد

فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال جمعه در گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم اعلام کرد کسانی که به عنوان اعضای سابق هیئت مدیره یا مشاور در باشگاه استقلال فعالیت می‌کردند، خواستار بازگردانده شدن پول‌هایی شدند که به عنوان پاداش به اعضای تیم داده بودند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میدان؛ پیگیری‌ها نشان می‌دهد مبلغ بدهی که یکی از مشاوران و یک نفر از اعضای سابق هیئت مدیره استقلال به عنوان پاداش به استقلال داده بود چیزی در حدود ۱۰ میلیارد تومان با مصوبه است، یعنی اینکه مدیران گذشته ضمن گرفتن این پول تعهد به پرداحت کل پول کرده بودند. اینها مبالغی است که مصوبه دارد و باشگاه استقلال موظف است آن را بپردازد.

موضوع دیگر، پاداش‌هایی است که به صورت نقدی به اعضای تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، پیروزی‌ها و … پرداخت شده است که مصوبه ندارند اما افرادی که این پول را داده‌اند، امروز پول‌شان را می‌خواهند.

این بدهی چند میلیاردی باشگاه استقلال را به دردسر انداخته است و مصطفی آجورلو با طلبکاران صحبت کرده که در آستانه بازی‌های حساس استقلال در لیگ برتر فعلا صبر کنند تا از منابع دیگری پول آنها را پرداخت کند. از طرفی، یکی از اعضای سابق هیئت مدیره استقلال نیز مبالغی را به باشگاه پرداحت کرده که گفته می‌شود سود آن را نیز خواسته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی