|

گزینه های نقل و انتقالاتی پرسپولیس لو رفت!

لیست سرمربی پرسپولیس برای نقل و انتقالات فصل تابستان منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

مدیررسانه ای باشگاه پرسپولیس روز گذشته هرگونه خبر درمورد نقل و انتقالات تابستانی این تیم را تکذیب کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از یکتاپرس؛ با وجود تکذیب های پی در پی باشگاه پرسپولیس اما رسانه ها همچنان بر روی بازیکنان مدنظر یحیی گل محمدی در فصل آینده زوم هستند. 

برخی از رسانه ها لیست های یحیی گل محمدی را انتشار داده اند. ظاهرا طبق ادعای رسانه های ورزشی، سرمربی پرسپولیس قصد دارد بازیکنانی اعم از دانیال اسماعیلی فر، پیمان بابایی، امید نورافکن، علیرضا بیراوند، شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان را خریداری کند.

بر اساس این گزارش، تیم فوتبال پرسپولیس اکنون تمام تمرکز خود را برای 6 دیدار پایانی گذاشته است. مدیرعامل پرسپولیس هم در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد فعلا یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت خواهد کرد. 

در این فصل سرمربی قرمزها چندین بار خدا حافظی مجازی انجام داده است اما هرگز به صورت رسمی از این تیم نرفت. با توجه به حذف قرمزها در رقابت های جام حذفی و دو دستگی میان هواداران پرسپولیس در رابطه با ماندن یا رفتن یحیی گل محمدی اما او به فعالیت خود ادامه داد. 

البته این احتمال هم وجود دارد اگر پرسپولیس در این دوره از رقابت های لیگ برتر نتواند جام را به خانه ببرد، مدیرعامل پرسپولیس هم تحت فشار هواداران مجبور به تغییر یحیی گل محمدی شود. اگر این اتفاق در فصل آینده رخ دهد؛ قطعا لیست مورد نظر تغییر خواهد کرد. باید منتظر ماند تا تکلیف تیم مشخص شود و اینکه باشگاه در رابطه با لیست منتشر شده چه واکنشی خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی