|

مشکل پرسپولیس با بازگشت بازیکن جنجالی حل می شود؟!

به نظر می‌رسد مسئولان پرسپولیس در پی راضی کردن گل محمدی برای برگشت حامد لک به ترکیب هستند.

لینک کوتاه کپی شد

شرایط برای پرسپولی در یک ماه گذشته خوب پیش نرفته است. این تیم علاوه بر فرصت سوزی در رقابت‌های لیگ برتر، از گردونه جام حذفی هم در جدال با آلومینیوم اراک کنار رفته تا رفته رفته هواداران این باشگاه بپذیرند که بخت اندکی برای کسب جام در فصل جاری دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ این اتفاقات درحالی رخ داده که یحیی و تیمش در همین بازه زمانی، از اشتباهات دروازه بانی لطمه زیادی خورده اند. سوتی‌های حامد لک و احمد گوهری باعث شده تا تمرکز از خط دفاعی این تیم گرفته شود. در کنار این موارد رفتار عجیب حامد لک در جدال دوستانه با تیم المپیک ایران و بگومگو با کادر فنی، باعث شده تا یحیی او را از تمرین هم محروم کند. شایعه شده که سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه گفته علاقه‌ای به حفظ لک ندارد و تمایل به جدایی از او در انتهای فصل دارد. همزمان شایعه شده که گل محمدی به احمد گوهری دیگر دروازه بان پرسپولیس اطمینان خاطر داده که تا پایان رقابت‌های این فصل دروازه بان اول این تیم خواهد بود.

مشکل، اما اینجاست که گوهری هم دروازه بان مطمئنی نشان نداده. او در همین جدال آخر تیمش باز روی گل‌های خورده پرسپولیس مقصر نشان داد تا حالا شایعه شود پرسپولیسی‌ها برای بازگرداندن حامد لک نزد یحیی رفته اند تا با وساطت، حامد لک را به پرسپولیس برگردانند. این شایعه درحالی مطرح می‌شود که بعید است بازگشت حامد لک به ترکیب هم از مشکلات پرسپولیس بکاهد. چون ضعف در خط دروازه، یکی از چند مشکل عمده پرسپولیس در این فصل است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی