|

(عکس) حضور چهره جنجالی بازی سپاهان-پرسپولیس در اطراف سرخ ها!

فرد جنجالی دیدار سپاهان ـ پرسپولیس دوباره اطراف سرخ‌ پوشان دیده شد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هفته گذشته خود مقابل هوادار که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد، به تساوی صفر - صفر دست یافت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ این مسابقه که البته قرار بود بدون حضور تماشاگران برگزار شود، تماشاگر ویژه‌ای داشت؛ تماشاگری که در بازی پرسپولیس و سپاهان که اردیبهشت سال گذشته در اصفهان برگزار شده بود، جنجال‌آفرین شد به طوری که با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ۶ ماه از حضور در استادیوم‌های ورزشی محروم شده بود که البته با پایان یافتن دوران محرومیت این فرد دوباره در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

حضور فرد جنجالی در اطراف سرخ‌پوشان +عکس

احسان کوراهیه، فردی است که در جنجال‌های به وجود آمده در بازی سپاهان و پرسپولیس که در اصفهان برگزار شد، نقش زیادی ایفا کرد. این فرد آن زمان منسوب به تیم پرسپولیس بود و حتی گفته می‌شد برخی از کارهای هماهنگی و اجرایی سرخ‌پوشان را هم برعهده داشت؛ این موضوع البته با واکنش افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس روبرو شد و او هر گونه ارتباط با کوراهیه را تکذیب کرد. هرچند با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این فرد که منسوب به پرسپولیس بود ۶ ماه از ورود به ورزشگاه‌ها محروم و مبلغ ۲۰ میلیون تومان هم محکوم شد.

حضور فرد جنجالی در اطراف سرخ‌پوشان +عکس

با این همه کوراهیه در جریان بازی هوادار ـ پرسپولیس بر روی سکوهای ورزشگاه دستگردی دیده شد. حالا باید دید که با پایان محرومیت این فرد و حضور دوباره‌اش در جریان بازی اخیر پرسپولیس آیا دوباره او را در کنار سرخ‌پوشان در بازی‌های آتی خواهیم دید یا نه؟!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی