|

پیشکسوت استقلال: استقلال 10 نفره برنده می‌ شد مجیدی این حرف‌ها را می‌زد؟!

منصور رشیدی: بدون هیچ شک و تردیدی سید حسین حسینی در دیدار استقلال مقابل پیکان ستاره این تیم بود و یک تنه مانع شکست تیم ۱۰ نفره مجیدی شد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز»- منصور رشیدی دروازه بان و مربی اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره دیدار این تیم مقابل پیکان، اخراج مدافع برزیلی، اشکالات استقلال در بخش دفاعی، درخشش دروازه‌بان آبی‌پوشان تهرانی و تعطیلی یک ماهه لیگ برتر اظهاراتی را مطرح کرد:

دیدار استقلال مقابل پیکان را چطور ارزیابی کردید؟

بازی بدی نبود و اگر استقلال آن بازیکن اخراجی را نمی‌داد می‌توانست برنده هم باشد. ولی وقتی حدود دقیقه ۴۰ استقلال ۱۰ نفره شد قدرت پیکان بر استقلال چربید و این تیم را تحت فشار گذاشت.

به نظر شما در صحنه اخراج سیلوا، داور باید کارت قرمز می‌داد؟

من کارشناس داوری نیستم ولی با توجه به اینکه توپ از پای فوروارد جدا شده بود و دست‌هایشان هم به هم گره خورده بود می‌توانست خطا بگیرد و کارت زرد بدهد. شاید برخی کارشناسان معتقد باشند اخراج داشته شاید هم نه، ولی من معتقدم داور اشتباه کرد.

فرهاد مجیدی در پایان بازی صراحتاً گفت "نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود"، شما با این حرف سرمربی استقلال موافقید؟

این عقیده فرهاد مجیدی است ولی اگر استقلال ۱۰ نفره یک گل می‌زد و برنده می‌شد، آیا باز هم این حرفها را می‌زدند؟ قبول داریم که داور اشتباه کرد. گاهی در فوتبال چنین مسائلی به وجود می‌آید.

پیکان را چطور دیدید؟

پیکان فوق العاده عالی ظاهر شد. به نظر من اگر پیکان از ابتدای فصل به این شکل و شیوه بازی می‌کرد امروز جزو سه تیم بالای جدولی لیگ برتر بود. قدرت تهاجمی‌و بازی آنها خیلی عالی بود.

استقلال ۱۰ نفره برنده می شد مجیدی بازهم این حرف ها را می زد؟/ استقلال در کار دفاعی ضعیف است/ حسینی ستاره تیم بود

استقلال در بحث دفاعی چطور عمل کرد؟

متاسفانه استقلال از وقتی دو دفاع وسط خودش را به دلیل سربازی از دست داده شرایطش در خط دفاعی بسیار بد شده است. این بازیکن برزیلی که آورده‌اند سر زن خوبی است ولی مدافع سرعتی نیست. روی همان توپی که اخراج شد هم می‌توانست سریع تر عکس العمل نشان بدهد ولی چون جا ماند مجبور به خطا شد. به طور کلی استقلال در بخش دفاعی ضعیف شده و این می‌تواند برایش خطرناک باشد.

از دست رفتن دو امتیاز این بازی چقدر به ضرر استقلال شد؟

باز هم خوب است که پرسپولیس با هوادار مساوی کرد! ولی اگر استقلال این دو امتیاز را می‌گرفت اختلاف امتیازاتش به ۸ امتیاز می‌رسید و آن وقت دیگر دسترسی به استقلال آسان نبود. اما حالا هم می‌توان با همین فاصله امتیازی به هفته‌های آینده امیدوار بود.

عملکرد دروازه بان استقلال را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم حسینی عالی بود. شاید بهترین بازیکن استقلال در این ۹۰ دقیقه خود حسینی باشد. چندین توپ خطرناک را دفع کرد. یکی از آنها نزدیک بود گل شود. او به تنهایی مانع شکست استقلال شد و ستاره این تیم مقابل پیکان بود.

نظرتان درباره تعطیلات لیگ تا بعد از ماه رمضان چیست؟

این وقفه‌ها به ضرر فوتبال ایران است، آن هم نزدیک به جام جهانی. وقتی بازیکنان تیم‌ها یک ماه از شرایط مسابقه دور می‌شوند افت می‌کنند. کاش مسابقات را در همان ساعت ۸:۴۵ شب برگزار می‌کردند. این همه وقفه و این همه تعطیلی به ضرر لیگ و تیم ملی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی