|

کارشناسی داوری بازی استقلال گل گهر؛ پنالتی جنجالی درست بود؟

اصل پنالتی درست بود، شوت به سمت دروازه زده شد و مدافع گل‌گهر با کف دست ضرب توپ را گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به تحلیل قضاوت داور دیدار جنجالی تیم‌های استقلال و گل‌گهر در هفته بیست و یکم لیگ برتر پرداخت.

به گزارش «شایانیوز» حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص قضاوت بیژن حیدری در دیدار استقلال و گل‌گهر اظهار داشت: قضاوت حیدری را در این دیدار پسندیدم  و خوب قضاوت کرد. حیدری آوانتاژ‌های خوبی داد و به خوبی بازی را مدیریت کرد.

وی ادامه داد: داور در نیمه اول دو پنالتی صحیح گرفت. پنالتی اول به نفع گل‌گهر بود که دانشگر توپ را با دست زد و اعلام پنالتی کافی بود. در صحنه پنالتی استقلال هم،  فروزان زمانی که موفق به دفع توپ نشد پای یامگا را زد و به درستی اعلام پنالتی شد و کارت زردی هم که گرفت صحیح بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان یادآور شد: اعتراض‌هایی که نیمکت‌‌نشین‌های فنی هر دو تیم داشتند، قطعاً مستحق کارت زرد بود چون نفرات روی نیمکت به هیچ وجه حق اعتراض به داور ندارند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: در نیمه دوم پنالتی جنجالی اتفاق افتاد. اصل پنالتی درست بود، شوت به سمت دروازه زده شد و مدافع گل‌گهر با کف دست ضرب توپ را گرفت. داور هند توپ را ندید و کمک‌داور، کمک خوبی در این صحنه کرد. پنالتی صحیح بود و اعتراضی که کادرفنی استقلال و گل‌گهر کردند هم به خوبی مدیریت شد.  در ادامه فرزاد مجیدی به درستی کارت قرمز گرفت. مربی استقلال مطمئناً الفاظی از استفاده کرده که مستحق کارت بوده است.  فرهاد مجیدی هم به خاطر اعتراض مجدد کارت زرد دوم را گرفت که درست بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی