|

گزینه خارجی یحیی در راه ایران؟!

دروازه بان پیشین تراکتور می گوید مهاجم هلندی مد نظر پرسپولیس بازیکن قدرتمندی است.

لینک کوتاه کپی شد

عقیل اعتمادی دروازه بان ایرانی شاغل در لیگ هلند در خصوص مهاجم هلندی مورد نظر پرسپولیس صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ اعتمادی می‌گوید:  درمورد توماس بگویم که تا پارسال هم‌تیمی بودیم، حدود سه سال هم‌تیمی بودیم. او فوروارد خیلی بزرگی است! مدافع‌های هلندی وقتی می‌شنوند باید روبه‌رویش قرار بگیرند دچار استرس می‌شوند.

او ادامه داد: گل‌هایی که با سر می‌زند را خیلی کم در فوتبال دیدم. او یک هفته پیش با من تماس گرفت و گفت در اینستاگرام ایرانی‌ها برایش کامنت‌هایی به زبان فارسی گذاشته‌اند و می‌خواست بداند دلیلش چیست؛ مربوط به خبر حضورش در پرسپولیس بود. آن زمان صحبتی با او نشده بود اما فکر می‌کنم چند روز بعد پیغام‌هایی از طرف ایران گرفته بود. او از ژاپن و کره هم پیشنهاد دارد و فعلا هم قرارداد دارد. تا این لحظه مطمئن نیستم که پیشنهاد پرسپولیس تا چه حد جدی است اما فکر کنم توماس می‌تواند یک بازیکن خوب برای پرسپولیس باشد.

اعتمادی در خصوص این سوال که اگر او یا هر بازیکن هلندی از شما برای حضور در فوتبال ایران مشورت بخواهد چه جوابی می‌دهی می گوید:

من همیشه به بازیکنان هلندی می‌گویم فوتبال ایران خیلی خوب است. هوادارانی که به استادیوم می‌آیند انرژی خیلی خوبی می‌دهند و در همه شهرها استادیوم‌ها پر می‌شوند. در آبادان که جو ورزشگاه کاملا عجیب است! خیلی خوب است فوتبالیست باشی و این چیزها را ببینی‌ که سکوها پر باشند و اسم‌تان را صدا بزنند. این مسائل خیلی خوب است و درکل زندگی‌کردن در ایران برای خارجی‌ها هم خوب است. من از خارجی‌هایی که در ایران بازی کردند شنیدم از حضورشان خیلی خوشحال بودند مثل منشا که چندبار بیرون بودیم و از زندگی در تهران خیلی خوشحال بود. البته این را هم به آنها می‌گویم که قرارداد مالی خود را خیلی خوب ببندید و جوری قرارداد ببندید که به مشکل نخورید. اما خب خداراشکر فکر می‌کنم در ایران وضعیت برای بازیکنان خارجی در حال بهترشدن است. ان‌شاءالله هم برای بازیکنان ایرانی هم بهتر شود تا بتوانند پول خودشان را بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی