|

عبور از هزار دقیقه بازی برای 3 استقلالی!

3 بازیکن استقلال با حضور در دیدار برابر آلومینیوم از مرز هزار دقیقه بازی در این فصل عبور کردند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک - یک مقابل آلومینیوم به دست نیاورد، اما باوجود این مساوی باز هم در صدر جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهرنیوز؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در این بازی هم تیمش را با همان آرایشی به میدان فرستاد که در دیدار گذشته راهی میدان کرده بود، با این تفاوت که به جای محمدحسین مرادمند محروم، محمد دانشگر را در ترکیب اصلی قرار داده بود.

سیاوش یزدانی که یکی از مدافعان خوب این فصل فوتبال ایران است تنها ۱۳ دقیقه از تمام بازی‌های این فصل آبی پوشان را از دست داده تا با ۱۱۵۷ دقیقه حضور در میدان پر کارترین بازیکن تیمش تا پایان هفته سیزدهم باشد. یزدانی در دقیقه ۷۷ دیدار مقابل تراکتور در هفته سوم جای خود را به عارف آقاسی داد و این مورد تنها دقایقی بود که او برای تیمش بازی نکرده است.

پس از یزدانی، مهدی مهدی پور با ۱۰۲۵ دقیقه حضور در میدان پر کارترین بازیکن است. مهدی پور تنها اولین ۴۵ دقیقه فصل (نیمه اول از هفته اول مقابل هوادار) را از دست داد و پس از آن در تمام دقایق بازی استقلال در زمین حضور داشت تا دومین بازیکن پر کار استقلال و یکی از ۳ بازیکنی باشد که بالای هزار دقیقه در زمین حضور داشته‌اند.

جعفر سلمانی مدافع چپی که اولین سال حضورش در استقلال را سپری می‌کند و با ۳ گل دومین گلزن برتر تیمش است نیز سومین بازیکنی است که بالای هزار دقیقه در زمین حضور داشته است. میزان دقایق حضور این مدافع چپ پا ۱۰۰۸ دقیقه است تا او با این آمار سومین بازیکن پر کار آبی پوشان در لیگ برتر باشد.

برای استقلال در این فصل از رقابتهای لیگ برتر ۲۶ بازیکن به میدان رفته‌اند که یزدانی به همراه مهدی پور و سلمانی پر کارترین بازیکنان هستند و این سه نفر تنها بازیکنانی هستند که در تمام هفته‌ها به میدان رفته‌اند.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی