|

استقلال برای قهرمانی به این هافبک نیاز دارد!

محمد نوازی هافبک سابق استقلال گفت: مسئولان باید زودتر دست به کار می‌شدند تا استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف نشوند.

لینک کوتاه کپی شد

محمد نوازی در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت:

آبی‌ها توانستند در دیدار برابر فولاد به یک برد خوب دست پیدا کرده و همچنان صدرنشین لیگ بمانند. وقتی که تیم می‌برد حرف و حدیث‌ها کمتر شده و حاشیه ای هم برای تیم درست نمی‌شود. استقلال تیم جوانی است که برخی از بازیکنانش هنوز نتوانسته اند مقابل حریفان به میدان بروند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ بازیکن پیشین استقلال افزود:

دست فرهاد مجیدی برای جابجایی بازیکن باز است. بازیکنان جوان انگیزه‌های زیادی دارند و به طور حتم اگر وارد زمین شوند حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

محمد نوازی در مورد عملکرد سه گانه خطوط استقلال تاکید کرد:

در خط دفاع روزهای خوبی را پشت سر می‌گذاریم. البته بعضی اوقات اشتباهاتی از مدافعان سر می‌زند که قابل رفع است و کادر فنی باید بیشتر با این بازیکنان کار کند. درون دروازه حسینی تجربه بالایی پیدا کرده و به تیم آرامش داده. وی این روزها کاپیتان استقلال هم هست و این وظیفه او را سنگین تر می‌کند اما او به یک بازیکن با تجربه تبدیل شده که به نوعی عصای دست کادر فنی هم هست.

محمد نوازی در خصوص خط‌هافبک آبی پوشان هم گفت:

در خط‌هافبک، مهدی پور تلاش زیادی انجام می‌دهد. او هم گلزنی می‌کند و هم مهاجمان را در شرایط گل قرار می‌دهد اما نیاز به یک‌هافبک خلاق در کنار او به چشم می‌آید تا قدرت کمربند میانی استقلال بیشتر شود.

محمد نوازی در مورد تیم فوتبال آلومینیوم اراک، حریف استقلال در هفته سیزدهم گفت:

این تیم بازیکنان جوانی دارد که انگیزه‌های زیادی دارند. آنها سرعتی هستند و در ضد حملات خطرناک، بنابراین مدافعان استقلال باید هوشیار باشند و اجازه ندهند مهاجمان جوان آلومینیوم که سرعت بالایی دارند پایشان به گلزنی باز بشود. استقلال اگر منطقی بازی کند و همانند چند بازی گذشته آرامش را در دستور کار خود قرار دهد به طور حتم برنده این بازی خواهد بود.

پیشکسوت استقلال در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان گفت:

این موضوع به چند سال پیش بر می‌گردد و بحث تازه ای نیست. سالهاست که می‌خواهیم این دو تیم را خصوصی کنیم اما چنین اتفاقی نمی‌افتد. حذف این دو تیم به فوتبال ما لطمه خواهد زد. هواداران نگران تیم‌هایشان هستند. متاسفانه مسئولان ما همیشه در دقیقه ۹۰ می‌خواهند کارشان را انجام دهند اما این بار شرایط فرق می‌کند و احتمال حذف ما از لیگ قهرمانان بسیار زیاد است. بنابراین باید امیدوار باشیم طبق گفته فدراسیون فوتبال پنجشنبه هفته جاری در پایان جلسه ای اف سی تیم‌هایمان در لیگ قهرمانان بمانند تا شاهد حضور دوباره سرخابی‌ها در این تورنمنت معتبر باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی