|

خبری بد برای پرسپولیس؛ کسر امتیاز و بسته شدن دوباره پنجره!

قائم مقام باشگاه شهر خودرو از بسته شدن پنجره پرسپولیس و کسر امتیاز از این تیم خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

اسماعیل حیدرپور قائم مقام باشگاه شهر خودرو در خصوص طلب باشگاهش از پرسپولیس گفت : دو سالی است که فقط صبر کردیم ولی فقط وعده از مدیران باشگاه پرسپولیس شنیدیم. ما شکایت کرده بودیم و هم کمیته انضباطی و هم استیناف حکم دادند که پرسپولیس باید بدهی اش به باشگاه شهر خودرو را پرداخت کند و هیچ راه دیگری هم وجود ندارد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ قائم مقام باشگاه شهر خودروادامه داد: مدیران پرسپولیس خیلی خوب می دانند که اگر بخواهند در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند باید بدهی خود را پراخت کنند. البته واقعا نمیدانم سازمان لیگ چطور به این باشگاه مجوز حرفه ای  داده است؟

 حیدر پور در خصوص طلب شهر خودرو از استقلال نیز گفت : ما از باشگاه استقلال هم طلب داریم و دو چک این باشگاه برای رضایت نامه قاسمی نژاد برگشت خورده است . این باشگاه هم ۲ میلیارد بدهکار است  و باید طلب شهر خودرو را بدهند برای ما فرقی ندارد که از چه باشگاهی طلب داریم و منافع شهر خودرو برای ما خیلی مهم است.

وی درباره اینکه  پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شده است ، یاد آور شد : درسته که پنجره پرسپولیس باز شده است ولی ما شاکی از این باشگاه هستیم و باید ظرف چند روز اخیر بدهی خود را پرداخت کنند وگرنه دوباره پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته خواهد شد و حتی خطر کسر امتیاز نیز سرخپوشان را تهدید می کند.

حیدر پور نشان کرد: باشگاه شهر خودرو حدود ۸ میلیارد تومان از پرسپولیس چک دارد که با حکم کمیته انضباطی و استیناف بالای ۱۰ میلیارد شده است چراکه هر روز بابت تاخیر ۱۰ میلیون تومان جریمه اضافه خواهد شد که باید این جرایم هم پرسپولیس پرداخت کند.

قائم مقام شهرخودرو در خصوص سرمربی تیمش گفت: ما با استفان کوزین مربی سابق ایتالیایی تیم مذاکراتی داشتیم و به توافق هم دست یافتیم ولی باید ابتدا طلب خود را از پرسپولیس بگیریم و مقداری از طلب کوزین را پرداخت کنیم. اما مطمئنا کوزین سرمربی  و سید عباسی هم دستیار او می شود اما تا زمانیکه کوزین بیاید سید عباسی نفر اول کادر فنی است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی