|

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ویستا توربین، دوسنبه 29 آذر

پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم رقابت‌های جام حذفی به مصاف ویستاتوربین می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

امروز از ساعت ۱۷.۳۰ دقیقه، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف ویستاتوربین می‌رود تا مهمترین بازی روز را برگزار کند. پرسپولیسی‌ها در شرایطی برابر ویستاتوربین به میدان می‌روند که انتظار می‌رود، یحیی گل محمدی، سرمربی این تیم، چند تغییر در ترکیب اصلی به وجود بیاورد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ سرمربی پرسپولیس از مدت‌ها قبل درنظر داشت در بازی‌های جام حذفی با ترکیب بازیکنانی که کمتر فرصت بازی در لیگ را به دست می‌آورند بازی کند که یکی دو اتفاق، او را محتاط‌تر کرده است؛ اول اینکه دستش برای تغییر چندان  باز نیست و دوم اینکه از بازی روز گذشته استقلال کمی حساب برده اند و نمی‌خواهند خیلی هم ریسک کنند.

پرسپولیس در خط دروازه فقط یک دروازه بان مطمئن دارند و تغییر نخواهد داشت. در خط دفاعی به نظر می‌رسد زوج علیرضا ابراهیمی و فرشاد فرجی وارد میدان شوند تا این دو بعد از زوج سیدجلال و علی نعمتی، محک مهمتری بخورند. ورود علی شجاعی به خط دفاعی و رضا اسدی به خط میانی هم دیگر تغییرات مهم ترکیب پرسپولیس خواهند بود. تنها موضوع مبهم درباره حامد پاکدل است؛ آیا یحیی گل محمدی می‌خواهد از او از ابتدا در ترکیب استفاده کند؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ویستاتوربین

حامد لک، فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی، علی شجاعی، مهدی شیری، احسان پهلوان، محمد شریفی، رضا اسدی، سیامک نعمتی، عیسی آل کثیر، مهدی عبدی.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی