|

خبرهای مهم نقل و انتقالاتی؛ زمستان گرم در انتظار استقلال و پرسپولیس!

با نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی، خبرهای پیرامون سرخابی ها به گوش می رسد.

لینک کوتاه کپی شد
1

استقلال و پرسپولیس رقابت‌های بیست‌و‌یکمین دوره لیگ برتر را تقریبا پایاپای سپری می‌کنند. هر دو تیم با وجود امتیازات زیادی که از دست داده‌اند، در جمع بالانشینان جدول حضور دارند و اختلاف امتیازشان آن‌قدری نیست که بشود به‌راحتی یکی را تا به اینجای فصل، برتر از دیگری توصیف کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ بااین‌حال، این دو تیم از دیرباز تاکنون، سنتی‌ترین تقابل فوتبال ایران را رقم زده‌اند و هر بار که حال آن‌ها خوب بوده، حال فوتبال ایران هم خوب شده است. در چنین فضایی، استقلال تلاش می‌کند به ناکامی چندساله‌اش در رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر پایان دهد و پرسپولیس هم مصمم است تا مانند پنج فصل اخیر، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

چنین تقابلی در بالای جدول در حالی صورت گرفته که امسال در کنار این دو تیم، یکی، دو تیم مدعی دیگر از‌جمله سپاهان و گل‌گهر هم حضور دارند؛ سپاهان این روز‌ها وضعیت بهتری دارد و گل‌گهر هم فعلا با هفت امتیازی که کمیته انضباطی از آن‌ها کسر کرده، در تب‌و‌تاب رسیدن به کورس قهرمانی است.

پس دو تیم مطرح ایرانی یعنی استقلال و پرسپولیس، علاوه بر اینکه مانند همیشه با هم تقابل مستقیمی دارند، باید حواسشان به عملکرد سایر تیم‌های مدعی قهرمانی در این فصل هم باشد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی