|

افشین پیروانی یک بار دیگر به داوری اعتراض کرد

سرپرست پرسپولیس می‌گوید که بازیکن پیکان جلوی برا گرفت و خطا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

افشین پیروانی درباره آنچه به زعم خود داوری علیه این تیم می‌داند گفت: ما تیم پرسپولیس هستیم و هوادار زیاد داریم. همیشه از ما توقع برد و قهرمانی هست. در چند هفته اخیر فشار زیادی روی تیم ما بوده و اتفاقاتی رقم خورده است. داور امروز هم به نظر من روی صحنه پنالتی اشتباه داشت، بعضی از کارشناس ها هم می‌گویند. دروازه بان ما بلند شده توپ را بزند و حتی اگر فوروارد با دست جلو دروازه بان بیاید و جلوی دید دروازه بان را بگیرد می‌تواند خطا باشد. با باسن در شکم آقای لک گذاشته و می‌گویند حامد لک توپ را نزده است. قبل از اینکه توپ را بزند برخورد فوروارد حریف صورت می‌گیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ وی افزود: هفته گذشته در آزادی ۹۹ درصد می‌گفتند توپ به دست برخورد کرده و یا بازی بوده که گل زدیم. روی ما هم فشار است و از ما توقع هست. امروز نباید یک بازی تاکتیکی داشتیم که سه گل زدیم و سه گل هم موقعیت هم داشتیم که نتوانستیم بزنیم، تعویضی ها خوب بازی کردند و بازیکنانی که فیکس بودند هم همینطور، نیمکت خوب داریم و هرکسی بازی می‌کند تلاش می‌کند و کسانی که بازی نمی‌کنند وقت می‌گذارند. بازیکن مصدوم داشتیم که قرار نبوده امروز در لیست باشد اما به قدری با کادر پزشکی خوب کار می‌کند که خودش را می‌رساند و برای همه بردن و بازی کردن و نتیجه مهم است. اتفاق هایی که رخ می‌دهد که همه تحت فشار هستند.

پیروانی در مورد اعتراض کادرفنی سرخپوشان عنوان کرد: من سعی کردم بیشتر آرام کنم ولی واقعا فشار روی تیم ما زیاد است. خیلی از تیم ها هم دچار ضرر شده‌اند از داوری و نتایج خوبی را نگرفته‌اند اما اگر مقایسه کنیم من فکر می‌کنم نفر اول از لحاظ ضرر کردن از داوری تیم پرسپولیس بوده ولی باز هم می‌گویم ما داورهای خوبی داریم، داورهایی که الان نماینده داوری ایران چه جاهایی قضاوت می‌کند. 

سرپرست پرسپولیس با اشاره به اینکه داوران تجهیزات مناسب ندارند، گفت: حالا که ما توانایی آوردن VAR نداریم داورهای پشت دروازه را اضافه کنند. این یک پیشنهاد است. فصل سرما است و من کنار زمین لباس داورها را می‌بینم خجالت می‌کشم. یک لباس گرم به داورها نمی‌دهند. داورهای چهارم تن و بدنشان از سرما می‌لرزد. یک مقدار اهمیت بدهید. وقتی ظاهر داورها اینطور است هر کسی به خودش اجازه می‌دهد حمله کند و هجمه وارد شود. از کمیته داوران و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال خواهش می‌کنم اگر داورهای کنار خط را بیاورید مطمئن باشید خیلی از آسیب ها کمتر می‌شود و مورد هجمه قرار نمی‌گیرند. این هم پیشنهاد من است و نمی‌دانم مورد تایید قرار می‌گیرد یا نه ولی بخاطر اینکه شرایط لیگ بهتر شود و اعتراضات کمتر شود ما این پیشنهاد را می‌دهیم و انشاالله که مورد قبول واقع شود.

پیشنهادات ویژه

  • داد ارسالی در

    چرا داور به حرف کمکش گوش نکرد و داور بازی با هوادار هم همینطور لک کور که نیست به جای توپ سر بازیکن حریف رو بزنه منتها بازیکن با باسنش به شکم لک کوبید تا لک تعادلش بهم بخوره و اینجور هم شد خب چرا و چرا و چرا نباید داور حرف کمکش رو گوش بده که از اون زاویه قشک میتونست صحنه رو ببینه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی