|

بیگ زاده: کمیته اخلاق به موضوع رمالی ورود کند

مدافع سابق استقلال مدعی است جادوگری و رمالی می‌تواند آسیب زیادی به فوتبال وارد کند.

لینک کوتاه کپی شد

هاشم بیگ زاده در تازه‌ترین تجربه خود، عضو کادرفنی تیم ویستاتوربین در لیگ آزادگان شده است و در این خصوص می‌گوید: با شناختی که کادرفنی این باشگاه و خصوصا آقای بلادی داشتم در کنار آنها حضور یافتم. دوست دارم تجربیاتم را در اختیار جوانان این تیم قرار دهم. بازیکنان خوبی داریم که قادر خواهیم بود اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم و کاملا به آینده این تیم امیدوار هستم و قطعا از جوانان آن حرف زیادی در آینده خواهیم شنید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بیگ زاده با اشاره به حمایت بخش خصوصی در این باشگاه گفت: مدیران باشگاه تلاش زیادی داشته‌اند تا تیم به برند خوبی دست پیدا کند. تلاش آنها از لیگ دسته سوم با صعود به رده‌های بالاتر و لیگ آزادگان همراه بوده و قطعا قادر خواهند بود در این سطح نیز بدرخشند و برند ویستاتوربین جایگاه خوبی را در بین فوتبال کسب کند.

وی در واکنش به رمالی و جادوگری در لیگ فوتبال ایران گفت: این موضوع نه در سطح پایین که به نظرم در سطوح بالاتر و لیگ برتر هم وجود دارد. درباره این مساله حتما باید کمیته اخلاق هم ورود کند و ریشه آن را بزند. این موضوع فوتبال ما را به بیراهه خواهد برد و مربیان نمی‌توانند با جادوگری به جایی برسند. باید مربیان جدید و جوان با دیدگاه فنی مناسب و پیشرفته در فوتبال ایران حاضر شوند تا اتفاقات بهتری را در آینده شاهد باشیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی