|

اتفاق خوب برای استقلالی 4 آتیشه!

صیادمنش در نظرسنجی AFC برای انتخاب ستاره آینده دار، نیوم حریف چینی خود را پشت سر گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا چند وقتی است که در خلال برگزاری مرحله مقدماتی و پایانی رقابت های جام جهانی 2022 قطر، اقدام به برپایی یک نظرسنجی برای انتخاب بهترین بازیکن جوان و آینده دار نیوم با عنوان NEOMFutureStars# می کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ در واقع نیوم یک شهر برنامه‌ریزی شده در استان تبوک در شمال غربی عربستان است که قرار است تا سال‌های آتی قابل سکونت شود. برنامه‌ریزی شده‌است که از فن آوری‌های هوشمند در شهر استفاده شود و همچنین به عنوان یک مقصد گردشگری عمل کند. هزینه این پروژه ۵۰۰ میلیارد دلار تخمین زده شده‌است. برنامه‌ریزی شده که منابع انرژی این شهر کاملاً از طریق منابع انرژی تجدید پذیر تأمین شود.

حالا این پروژه چند وقتی است به عنوان یکی از اسپانسرهای کنفدراسیون فوتبال آسیا شناخته شده و نظرسنجی هایی در این خصوص برگزار می شود که یک مورد آن، همان انتخاب ستاره آینده نیوم است. در آخرین نظرسنجی صورت گرفته، اللهیار صیادمنش 20 ساله به دلیل پاس گلی که در بازی با سوریه داد در جدال با ژو چنجی جوان 21 ساله و آینده دار چینی قرار گرفت که مهاجم زوریا با کسب 70 درصد آراء برنده این نظرسنجی شد.

01666180

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی