|

زنگ خطر برای مظاهری و حسینی به صدا درآمد!

علیرضا رضایی در بازی روز گذشته استقلال درخشان ظاهر شد تا زنگ خطر بابت از دست دادن جایگاه برای مظاهری وحسینی به صدا درآید.

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته فرهاد مجیدی که مظاهری را از لیست بازی خط زده بود تصمیم گرفت رضایی را به جای حسینی به میدان بفرستد. دروازه‌بان جوان و ۲۲ ساله‌ای که پیشتر در پیکان توپ می‌زد و حالا به قفس توری استقلال رسیده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برنا؛ رضایی در بازی روز گذشته عملکرد بسیار خوبی نشان داد و علاوه به یک ضربه ایستگاهی که دو ضرب مهار کرد و نگذاشت رقیب آبی‌پوشان به گل برسد یک تک به تک را هم مهار کرد. تک به تکی که علی آل کثیر می‌توانست از آن یک گل بسازد یا پنالتی بگیرد.

حضور رضایی درون دروازه استقلال، هواداران این تیم را یاد حضور طالبلو درون دروازه می‌اندازد. کسی که در اوایل دهه هشتاد، توپالوویچ و برومند را نیمکت نشین کرد و درون دروازه درخشید. طالبلو از همان روز به بعد شماره یک استقلال شد و در میان هواداران استقلال به محبوبیتی کم‌نظر دست یافت.

حالا رضایی یک جاده پیش رو دارد. جاده‌ای که می‌تواند با طی کردن مسیر درست به خط پایانی و موفقیت برسد یا با انحراف از مسیر خارج شود. آیا او می‌تواند؟

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی