|

استقبال مدافع استقلال از کارت زرد!

مدافع آبی‌پوشان پایتخت برای سومین هفته متوالی از داوران اخطار دریافت کرد تا در آستانه محرومیت قرار گیرد.

لینک کوتاه کپی شد

شب گذشته در تقابل استقلال و نساجی، محمدحسین مرادمند یکی از بازیکنان بود که از علیرضا فغانی اخطار دریافت کرده بود و در واقع او نخستین کارت زردی مسابقه دیشب بود؛ مرادمند که فوتبال فیزیکی از خود نشان می‌دهد، در درگیری با مهاجم نساجی برای تصاحب توپ او را زمین زد و فغانی به سرعت کارت زرد را در دقیقه 20 از جیب خود بیرون کشید و به مدافع استقلال نشان داد.

به گزارس «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ حسین مرادمند پیش از آن‌که شب گذشته کارت بگیرد، در دیدار قبلی مقابل فجرسپاسی نیز جزو اخطاری‌های استقلال بود و پیش از آن بازی فجرسپاسی هم در مقابل تراکتور در ورزشگاه آزادی اخطار دریافت کرده بود تا شمار کارت زرد‌های او در فصل جدید لیگ برتر خیلی زود به عدد 3 برسد و در پنج مسابقه که فرهاد مجیدی به این مدافع اعتماد کرده، چنین آماری به ثبت رسیده است.

مدافع جنگنده استقلال حالا با آمار 3 کارت زرد، در آستانه محرومیت قرار دارد و در صورت دریافت یک کارت زرد دیگر، می‌تواند یک جلسه از همراهی تیمش محروم شود.

استقلال چهار مسابقه و سرنوشت‌ساز برای بقا در کورس رقابت را در مقابل گل‌گهر سیرجان، صنعت نفت آبادان، پرسپولیس تهران و پیکان تهران در پیش‌روی خود دارد و مطمئنا ادامه روند بازی خشن مدافع استقلال می‌تواند باعث محرومیت احتمالی او در یکی از بازی‌های حساس پیش‌رو شده و برای کادرفنی استقلال دردسرساز شود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی