|

ترکیب رسمی تیم ملی در دیدار با سوریه سه شنبه 25 آبان

تیم ملی فوتبال ایران امروز و در مرحله دوم دور رقابت‌های مقدماتی انتخابی جام جهانی قطر به مصاف سوریه می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی برابر لبنان در بازی گذشته، در چارچوب دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران به مصاف سوریه برود. این دیدار یکی دیگر از دیدارهای مهم تیم ملی در این مسابقات است و‬ شاگردان اسکوچیچ می‌توانند با کسب سه امتیاز برابر سوریه به صعود زودهنگام به جام جهانی قطر امیدوار باشند. این در حالی است که ترکیب تیم ملی با توجه به محرومیت جهانبخش نسبت به بازی قبل تغییراتی خواهد داشت.

بیرانوند، گلر ثابت تیم ملی

با وجود تزلزل علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی در دیدار گذشته برابر لبنان اما به نظر می‌رسد او باز هم بنا بر تصمیم کادر فنی همچنان فیکس باشد. این شرایط در حالی است که بیرانوند این روزها وضعیت خوبی در تیم باشگاهی خود ندارد.

نورافکن، محرمی و زوج شجاع-کنعانی

برخلاف دیدار گذشته امید نورافکن در دفاع چپ حضور خواهد داشت و صادق محرمی در دفاع راست به میدان خواهد رفت. دو مدافع میانی هم همچون دیدارهای قبل، محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده خواهند بود.

کمربند میانی

هافبک‌های اسکوچیچ در دیدار با حریف، سعید عزت‌اللهی، احمد نورالهی، علی قلی‌زاده و وحید امیری هستند. در این دیدار وحید امیری یک خط جلوتر آمده و به جای جهانبخش که به دلیل دو کارته شدن محروم است بازی خواهد کرد. از طرف دیگر حضور ترابی و قدوس با توجه به عملکرد تیم و شرایط بازی در نیمه دوم محتمل به نظر می‌رسد.

سردار و کریم، مهاجمان تیم ایران

سردار آزمون و کریم انصاری فرد، مهاجمان تیم کشورمان در بازی با سوریه هستند. بنا بر تصمیم کادر فنی تیم ملی، آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد و باید دید از بین مهره‌های مؤثر تیم همچون مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش چه زمانی به مسابقه آمده و به جمع مهاجمان تیم اضافه خواهند شد.

ترکیب تیم ملی برابر سوریه

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، امید نورافکن، سعید عزت‌اللهی، علی قلی‌زاده، احمد نورالهی، وحید امیری، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی