|

بازیکنی که در لیست نیست ولی پول می گیرد!

مهاجم خارجی ذوب آهن با وجود قرار گرفتن در لیست مازاد مهدی تارتار در این تیم مانده است و باشگاه به جز پول قرارداد، هزینه اسکان او را هم می د…

لینک کوتاه کپی شد

ایوان مارکوویچ، مهاجم خارجی ذوب‌آهن این روزها شرایط عجیبی را در ایران تجربه می‌کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ ایوان مارکوویچ مهاجم صربستانی ذوب‌آهن اصفهان است که در فصل جاری حتی یک بارهم در ترکیب این تیم قرار نگرفته است. مارکوویچ که در ابتدای لیگ بیستم به ذوب‌آهن پیوست، در نیم‌فصل اول برای تیمش به میدان رفت اما در نیم‌فصل دوم فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرد.

با حضور مهدی تارتار در راس کادرفنی ذوب‌آهن، او به مسئولان باشگاه اعلام کرد نیازی به حضور این مهاجم خارجی ندارد اما با توجه به قراردادی که او با باشگاه داشت، هنوز در تمرینات حضور دارد اما در لیست بازی ها قرار نمی‌گیرد.

مارکوویچ در ابتدای فصل وقتی با نیاز نداشتن کادرفنی مواجه شد، به مدیریت باشگاه اعلام کرد حاضر به جدایی نیست و به قراردادش پایبند است و به همین خاطر در تیم باقی ماند.

جالب اینکه این مهاجم خارجی این روزها در اصفهان زندگی می‌کند و مدیران باشگاه هزینه های اسکان و تغذیه وی و همچنین پروازهای رفت و برگشت به کشورش در روزهای مرخصی را نیز پرداخت می‌کنند اما کادرفنی اعتقادی به او ندارد و در لیست بازی ها نیز قرار نمی‌گیرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی