|

ستاره پرسپولیس نیمکت نشین می شود؟

با توجه به فیکس بودن امیری در بازی های ملی، احتمال نیمکت نشین شدن این ستاره وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در تیم ملی ۳ نماینده به نام های وحبد امیری ، مهدی ترابی و میلاد سرلک دارد. از بین این بازیکنان وحید امیری ۹۰ دقیقه مقابل لبنان به میدان رفت و ترابی و سرلک فرصتی برای بازی کردن پیدا نکردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ تیم ملی سه شنبه در یک بازی حساس باید به مصاف سوریه برود و در این بازی هم به احتمال فراوان امیری از ابتدا به میدان خواهد رفت ولی ۲ بازیکن دیگر پرسپولیس شانسی برای حضور در ترکیب اصلی را نخواهند داشت. طبق برنامه ریزی انجام شده ملی پوشان چهارشنبه به ایران برمی گردند و پرسپولیسی های تیم ملی، همان روز به تمرین پرسپولیس ملحق و ریکاوری می کنند. کاروان پرسپولیس هم پنجشنبه برای برگزاری بازی خود در هفته پنجم لیگ برتر، راهی رفسنجان می شوند و جمعه مقابل مس این شهر قرار می گیرند.

با توجه به این برنامه ریزی و فاصله کم بازی تیم ملی مقابل سوریه و دیدار پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، عملا ملی پوشان پرسپولیس فرصتی برای تمرین گروهی نخواهند داشت؛ ضمن اینکه وحید امیری هم با توجه به انجام ۲ بازی برای تیم ملی با خستگی زیاد راهی اردوی پرسپولیس خواهد شد.

از همین رو این احتمال وجود دارد ستاره پرسپولیس و تیم ملی در بازی روز جمعه مقابل مس رفسنجان، نیمکت نشین شود و بازیکن دیگری در ترکیب اصلی قرار بگیرد. موضوع اما برای ترابی و سرلک متفاوت است و از آنجایی که این دو بازیکن جزو نفرات فیکس تیم ملی نیستند و با خستگی کمتری به اردوی پرسپولیس می رسند مشکلی برای حضور در ترکیب اصلی سرخ پوشان نخواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی