|

خبری خوب برای پرسپولیس ها؛ شباب الاهلی احمد نوراللهی را دیپورت کرد!

سایت معتبر ترانسفر مارکت از بازگشت قریب الوقوع نوراللهی به پرسپولیس خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد
2

احتمال بازگشت احمد نوراللهی هافبک پیشین پرسپولیس و فعلی شباب‌الاهلی به فوتبال ایران وجود دارد.

چندی پیش رسانه‌ها از وضعیت سخت و دشوار احمد نوراللهی در فوتبال امارات و باشگاه شباب الاهلی نوشته بودند. موضوعی که تقریبا واضح است و ستاره فصل قبل لیگ برتر هنوز نتوانسته خودش را با شرایط تیم جدیدش وفق دهد.

هرچند احمد چند هفته قبل یک گل بسیار زیبا برای تیمش زد و مورد تشویق هواداران الاهلی قرار گرفت ولی کیست که نداند اوضاع برای شماره ۸ تیم ملی به خوبی پیش نمی‌رود.

یکی از رسانه‌های اماراتی هم در گزارشی اشاره کرد مدیران شباب الاهلی در پی جذب جلال الدین ماشاریپوف ستاره تیم ملی ازبکستان و باشگاه النصر عربستان هستند و در صورتیکه بتوانند این بازیکن را به خدمت بگیرند با نوراللهی خداحافظی خواهند کرد.

سایت معتبر ترنسفر مارکت که در زمینه نقل و انتقالات فعالیت می‌کند در خبری مدعی شد احمد نوراللهی به زودی به تیم سابقش پرسپولیس بازمی‌گردد. حال باید دید این اتفاق بالاخره رخ خواهد یا خیر.

ضمن اینکه لازم به ذکر است بعد از جدایی نوراللهی از پرسپولیس، این تیم در میانه میدان با ضعف شدیدی مواجه شده و بازیکنان جایگزین اصلا نتوانستند جای خالی احمد نور را پر کنند.

پیشنهادات ویژه

  • ج.ک ارسالی در

    چرا الکی میگین احمد توی بازیهای اخیر خیلی توی تیمش خوب کار کرده و الان توی همه بازیها فیکس میدانه، به امید موفقیت همه ایرانیان

  • Perspolis 3 ارسالی در

    ایشالا که برگرده خیلی جاش خالیه
    خیلی
    ایشالا زودتر برگرده بهش نیاز شدید داریم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی