|

۹۹ درصد استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف شدند؛ پای مدیران سابق وسط است

دو مدیرعامل سابق استقلال و پرسپولیس راپورت‌هایی در خصوص مشکلات مالی و مالیاتی، خصوصی نبودن و ... به AFC داده‌اند که کار را سخت تر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

چند روز پیش خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه مشکلات مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، این دو باشگاه پرسابقه ایرانی را در آستانه حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده قرار داده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، هرچند فدراسیون فوتبال نامه‌ای برای کنفدراسیون فوتبال آسیا تنظیم کرده و در آن خواستار مهلت بیشتر برای رفع و رجوع مسائل مالی کرده اما ظاهرا با توجه به سوابق طولانی و مسائل هر ساله، پاسخ AFC به نامه‌ فدراسیون فوتبال ایران منفی بوده و به این ترتیب دو تیم استقلال و پرسپولیس در حال حاضر در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۱ قرار گرفته‌اند.

دیروز نیز ساعت ۱۴ جواب منفی کنفدراسیون فوتبال آسیا به متولیان فوتبال و ورزش ما رسید و ...

شنیدیم در این میان دو مدیرعامل سابق استقلال و پرسپولیس در این راستا راپورت‌هایی در خصوص مشکلات مالی و مالیاتی، خصوصی نبودن و داشتن رئیس مجمع مشترک برای دو باشگاه (خلاف قوانین فیفا) به AFC داده‌اند تا کار را سخت تر کنند.

با حذف استقلال و پرسپولیس که جلوگیری از آن فقط به یک معجزه نیاز دارد، دو تیم تراکتور تبریز و گل گهر سیرجان (تیم‌های چهارم و پنجم) لیگ بیستم به ترتیب در لیگ قهرمانان فصل جدید جایگزین پرسپولیس و استقلال خواهند شد!

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی