|

کری محسن بنگر

خط و نشان یک پرسپولیسی برای رقیبان!

مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس مدعی است سیدجلال حسینی با سیستم سالم ورزشی‌اش توانسته شرایط خوبی را دنبال کند.

لینک کوتاه کپی شد

محسن بنگر که اکنون سرمربیگری تیم دسته دومی شهرداری نوشهر را برعهده دارد، درباره دیدار تدارکاتی تیمش با پرسپولیس گفت: آقای گل محمدی و آقای پیروانی محبت کردند با ما یک دیدار تدارکاتی برگزار کردند و بازی خوبی بود و بازیکنان ما یک محک جدی خوردند و فکر می‌کنم دیدار مفیدی برای ما بود و امیدوارم برای پرسپولیس هم مفید بوده باشد.  

به گزارش «شایانیوز » به نقل از ورزش سه وی در مورد دیدار با همبازیان سابقش گفت: اتفاق جالبی بود، البته از آخرین سال حضورم در پرسپولیس نفرات زیادی در این تیم باقی نمانده‌اند ولی همین هم خالی از لطف نبود و با دوستان قدیمی دیداری تازه کردیم. خصوصاً سیدجلال که هم در پرسپولیس و هم در سپاهان با هم همبازی بودیم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد آمادگی بالای سیدجلال حسینی با وجود سن و سالش توضیح داد: اتفاق عجیبی نیست و هرکس سالم زندگی کند و حرفه‌ای باشد و همه چیزش سر جای خودش باشد همینطور می‌شود و سیدجلال باید یک الگو برای بازیکنان جوان باشد.

محسن بنگر

بنگر در مورد وضعیت حال حاضر پرسپولیس هم گفت: وضعیت خوبی حاکم است. بازیکنان باخت به الهلال را فراموش کرده و با روحیه همیشگی به مصاف فولاد رفتند که قهرمان جام حذفی است و بردن این تیم در اهواز کار راحتی نیست. خریدهای جدید پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشتند، حامد پاکدل که در پارس جم بازیکن ما بود و کیفیتش را می‌شناسیم و رضا اسدی هم عملکرد خوبی داشت.  آنها نمایش خوبی برابر نساجی مازندران هم داشتند و به خوبی از فرصت خود برای دستیابی به برد سود بردند تا به نتیجه خوبی دست پیدا کنند و لیگ را با قدرت استارت زده‌اند که این اتفاق می‌تواند آنها را در ادامه برای رسیدن به هدفی که دنبال می کنند کمک کند.

وی در مورد فرشاد فرجی که پس از جدایی کنعانی زادگان به ترکیب اصلی رسیده گفت: عملکرد خوبی داشت و کم اشتباه بود و حالا به مرور زمان با سیدجلال هماهنگ‌تر می‌شود و زوج خوبی را تشکیل خواهند داد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد شانس قهرمانی تیم برای بار ششم گفت: این عنوان هم برای پرسپولیس است ولی نباید تمرکز بازیکنان و کادرفنی روی قهرمانی ششم باشد. تیم باید فکر کند سال‌هاست قهرمان نشده و این عدد شش تمرکز بازیکنان را نگیرد. این اعداد و ارقام برای هواداران است و نباید تمرکز بازیکنان را بگیرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی