|

پنجاهمین بازی استقلال و تراکتور؛ فرهاد سلطان 8 گُله استقلال

در تاریخ بازی‌های استقلال و تراکتور فرهاد مجیدی با زدن ۸ گل بهترین گلزن بازی‌های بین ۲ تیم است.

لینک کوتاه کپی شد

بازی امروز استقلال و تراکتور پنجاهمین بازی این دو تیم در تاریخ فوتبال ایران است. استقلال در ۴۹ دیدار گذشته مقابل تراکتور صاحب ۲۲ برد، ۱۴ مساوی و ۱۳ باخت شده است، ۷۸ گل زده و ۵۴ گل دریافت کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری، در تاریخ بازی‌های ۲ تیم فرهاد مجیدی با زدن ۸ گل بهترین گلزن بازی‌های بین ۲ تیم است، ضمن این که علیرضا اکبرپور و دیاباته با ۵ گل هر ۲ از تیم فوتبال استقلال تهران بهترین گلزنان این رقابت تاریخی بعد از فرهاد مجیدی هستند، البته این بازی، مرد سه گله هم دارد، مهدی قائدی و مجتبی جباری از استقلال و سامان نریمان جهان از تیم تراکتور مردان سه گله این بازی هستند.

اما از طرف دیگر مردان ۲ گله این بازی بیشتر در بین تراکتوری‌ها هستند، غلامحسین دین محمدی، کوروش برمک، داوود رستمی، جاسم کرار، فلاویو لوپز، محمد نصرتی، فرشاد احمدزاده، ادینهو، فرزاد حاتمی، محمد ابراهیمی و اشکان دژآگه از تراکتور و هادی نراقی، عباس سرخاب، علی سامره، محمد نوازی، سیروس دین محمدی، فرزاد مجیدی، حنیف عمران زاده، آرش برهانی و سجاد شهباز زاده از استقلال سایر مردان ۲ گله بازی‌های تاریخی بین ۲ تیم فوتبال استقلال و تراکتور هستند.

نکته جالب دیگر حضور برادران گلزن در این بازی است چنان چه فرهاد مجیدی و فرزاد برادرش روی هم ۱۰ گل برای استقلال زده و در آن سوی سیروس دین محمدی ۲ گل برای استقلال و غلامحسین دین محمدی ۲ گل برای تیم فوتبال تراکتور به ثمر رسانده اند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی