|

دراگان اسکوچیچ کفران نعمت کرد؛ ترابی و قدوس حیف شدند!

تیم ملی ایران سه شنبه شب در حالی که از تمام پتانسیل و ستاره هایش استفاده نکرد، با کره جنوبی تن به تساوی 1-1 داد...

لینک کوتاه کپی شد

دیدار تیم های ایران و کره شب گذشته با نتیجه 1-1 مساوی به پایان رسید و روند پیروزی های پیاپی تیم ملی متوقف شد.

به گزارش طرفداری، شب گذشته تیم ملی ایران در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی به یک تساوی 1-1 قناعت کرد و این در حالی بود که بسیاری معتقدند تیم ملی باید با ارائه بازی ای بهتر به پیروزی می رسید و نباید در تهران امتیاز از دست می داد.

دراگان اسکوچیچ شب گذشته تنها سه تعویض انجام داد و این در حالی بود که دو تعویض پس از دقیقه 90 انجام شد و به جای هجومی تر کردن ریتم بازی تیم، موجب تلف شدن وقت شد. حضور بازیکنانی مثل سامان قدوس، مهدی ترابی، کریم انصاری فرد و ... روی نیمکت اتفاق عجیبی بود چرا که این بازیکنان حداقل می توانستند در حد سی دقیقه برای تیم ملی بازی کنند حتی خود قائدی هم زمانی وارد زمین شد که هیچ وقتی برای خودنمایی نداشت و در واقع تیم ملی شب گذشته از تمام پتانسیل هایش استفاده نکرد برای مثال مهدی ترابی ای که بار ها در نشان داده در چنین بازی هایی گره کار را باز کند و تیمش را به پیروزی برساند روی نیمکت میخکوب شده بود و یا بازیکنی مثل سامان قدوس آنقدر کنار زمین گرم کرد که تا حد گرمازدگی پیش رفت و پس از بازی هم با یک خنده تلخ اعتراض خود نسبت به این قضیه را نشان داد.

تیم ملی این روزها به یک تیم پرستاره تبدیل شده است که نیاز به مدیریت زیادی دارد. داشتن ستاره های زیاد علاوه بر تمام خوبی هایی که دارد می تواند باعث چند دستگی در تیم شود و امیدواریم این اتفاق در تیم ملی ما رخ ندهد.

قطعا هیچ کس حرکت سامان قدوس که به نیمکت نشینی اش معترض شد (البته خیلی زود این واکنش اعتراضی را از صفحه شخصی خود حذف کرد) را تایید نمی کند اما باور کنید نشاندن سامان قدوس و مهدی ترابی روی نیمکت کفران نعمت است. ترابی می تواند گره های تیم ملی را در 30 دقیقه پایانی باز کند. نقش او در پرسپولیس را به یاد بیاورید.

اگر دراگان اسکوچیچ، سامان قدوس را بازی می داد و مهدی ترابی را روی نیمکت میخکوب می کرد، می شد از بی اعتنایی او به لیگ گلایه کرد اما آنچه ما امروز با آن طرف هستیم، هراس اسکوچیچ از تعویض بازیکنان است.

احمد نوراللهی تقریبا از دقیقه 60 نقش تماشاچی را بازی می کرد اما اسکوچیچ حتی ریسک تعویض او را هم به جان نخرید. هر تیمی یک سری بازیکن غیرقابل تعویض دارد. به طور مثال یکی مثل مهدی طارمی بهتر است تا آخرین لحظه در زمین بماند چون حتی وسط همان قدم زدن ها هم می تواند یک پنالتی از ما بگیرد، ولی عوض نکردن احمد نوراللهی دیگر توجیه ندارد.

 • حافظ ارسالی در

  مربی در حد بازی های بزرگ نیست ترس بدترین دشمن تیم است راحت می‌شد سه امتیاز را گرفت بعد از گل ایران، قدوس گره بازی را باز می‌کرد

 • حسین ارسالی در

  ترابی کیه باو قایدی و قدوس کاوه رضایی

 • داوددستبوس ارسالی در

  ا سکوچیچ با تعویض دقیقه نودی قایدی چیو میخواست ثابت کنه باور کنید بردهای آیران به خاطر بازیکنان خودمان است ایشان در حد تیم ملی ما نیست

 • حبیب ارسالی در

  نشونه بازیکن سالاری و یا اینکه دستیارانش در تعویض ها بر او تسلط دارن بازیکنانی مثل ترابی و قدوس و قائدی که تو هر تیمی باشن یه وزنه موثر واسه نتیجه گرفتن هستن حقشون نیمکت نشینی نیست معمولا تعویض دقیقه ۹۰ واسه تلف کردن وقت بازی شکل میگیره .بازیکنی که تو زمین متوجه بشه تحت هیچ شرایطی تعویض نمیشه از کارائیش کم میشه

 • فری ارسالی در

  اسکویچ اندازه تیم ملی ایران نیست ایران با این همه بازیکنان خوب نباید اینجور بازی کند

 • احمد ارسالی در

  ترکیب مقابل کره اشتباه محض آقایذاسکوچیچ بود.چرا بایک آرایش ویک ترکیب قبل نباید بازی میکردن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه