|

آمارهایی خواندنی از دیدار ایران و کره

ملی پوشان کشورمان در این دیدار چهار بار در منطقه آفساید قرار گرفتند این درحالی بود که داور ۲ بار کره ای ها را در این منطقه متوقف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بر اساس آنچه که از آمار این دیدار به دست آمده است، تیم ملی ایران در ۴۶ درصد از زمان بازی مالکیت توپ و میدان را دراختیار خود داشت و مابقی این زمان کره ای ها حاکم بر زمین بودند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایرنا، ملی پوشان کشورمان درحالی ۱۲ بار اقدام به شوت زنی کردن که سه شوت آنان در چارچوب بود و در نقطه مقابل کره ای ها ۱۶ بار شوت زدند که چهار شوت آنان در چارچوب دروازه ایران بود.

کره ای ها دراین دیدار ۵۰۹ بار توپ را با ضریب ۸۳ درصدی درست بین خود رد و بدل کردند و  یاران «علیرضا جهانبخش» نیز ۴۲۹ بار در حالی به یکدیگر پاس دادند که ضریب پاس های درست آنان ۷۷ درصد بود. کره ای ها دراین دیدار چهار بار از روی نقطه کرنر توپ را به روی دروازه ایران ارسال کردند و در عوض به شاگردان «دراگان اسکوچیچ» سه بار استفاده از این امکان را داشتند.

ملی پوشان کشورمان در این دیدار چهار بار در منطقه آفساید قرار گرفتند این درحالی بود که داور ۲ بار کره ای ها را در این منطقه متوقف کرد. بدون شک با این آمار باید عنوان کرد تیم ملی کره به نسبت تیم ملی کشورمان عملکرد مناسب تری داشته است اما با این همه آنان همچنان در جایگاه دوم جدول گروه A  و پس از ملی پوشان کشورمان قرار دارند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه