|

جنجالی‌ترین اتفاق سوژه کره‌ای‌ها شد

سه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در فهرست تیم ملی برای دیدار با کره جنوبی حضور ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی در شرایطی آغاز می‌شود که دراگان اسکوچیچ نام سه بازیکن را در فهرست تیم ملی در بازی با کره جنوبی قرار نداد. کاوه رضایی به دلیل مصدومیت در لیست تیم ملی قرار نگرفته و سیاوش یزدانی و یاسین سلمانی از روی سکوها مسابقه دو تیم را تماشا خواهند کرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، تا یک ساعت مانده به شروع مسابقه سروصدای زیادی در اطراف ورزشگاه آزادی به خاطر پیست اتومبیلرانی ایجاد شده بود اما این سروصداها تا قبل از شروع مسابقه دو تیم کمتر شد. بازیکنان تیم ملی کشورمان و کره جنوبی ساعت ۱۶:۱۰ برای گرم کردن وارد زمین شدند.

پدر سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال کشورمان در ورزشگاه آزادی حضور دارد و مسابقه دو تیم را از نزدیک نظاره خواهد کرد. کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با حضور در ورزشگاه آزادی تماشاگر دیدار تیم ملی کشورمان شد. همچنین مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم ملی فوتبال امید و مشاور فنی رئیس فدراسیون فوتبال تماشاگر دیدار دو تیم است.

موعود بنیادی‌فر داور لیگ برتری و بین‌المللی کشورمان در جایگاه خبرنگاران حضور پیدا کرده است. خبرنگاران کره‌ای بیرون از زمین از گیت‌های خالی از تماشاگر تصاویری تهیه کردند و عدم حضور تماشاگران در این مسابقه سوژه آنها شده بود.

نمایندگان AFC با حساسیت فراوانی به دنبال این هستند تا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. بازیکنان ۲ تیم همزمان و از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه برای گرم کردن وارد زمین شدند تا مهیای مسابقه شوند. گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران با ۹ امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار دارد و کره جنوبی با هفت امتیاز در رده دوم قرار دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه