|

ستاره تیم ملی فوتبال کره جنوبی: ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا بوده

ستاره تیم ملی فوتبال کره جنوبی و باشگاه ماینتس آلمان، تیم ملی فوتبال کشورمان را یکی از بهترین‌های آسیا دانست.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال کره جنوبی پنج شنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ میزبان سوریه خواهد بود و روز ۱۲ اکتبر (سه شنبه هفته آینده) به تهران سفر خواهد کرد تا برابر تیم ملی فوتبال کشورمان بازی کند. لی جائه سونگ بازیکن ملی فوتبال کره جنوبی و باشگاه ماینس آلمان درباره دیدار تیم ملی فوتبال کشورش برابر سوریه و مسابقه هفته آینده برابر ایران اظهار نظر کرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان و سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، او درباره بازی با ایران گفت: ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا در مسابقات قبلی مقدماتی جام جهانی بوده است، اما من فکر می‌کنم اگر از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم استفاده کنیم می‌توانیم پیروز این بازی شویم. کره جنوبی در ۲ بازی اول خود برابر لبنان به برتری یک بر صفر و مقابل عراق به تساوی بدون گل دست یافت.

لی در این باره گفت: خیلی ناراحت کننده است که ما نتوانستیم در ۲ بازی اول حداکثر امتیاز‌ها را به دست آوریم، زیرا هدف ما کسب هر ۶ امتیاز بود. در بازی با لبنان ما توانستیم از یکی از فرصت‌هایی که به دست آوردیم، استفاده کنیم که در نتیجه نهایی نقش بزرگی داشت. او درباره بازی برابر سوریه نیز گفت: اگرچه ما در ۲ بازی گذشته برابر سوریه شکست نخوردیم، اما بازی‌های آسان نبودند و ما برای پیروزی مجبور بودیم سخت تلاش کنیم. بنابراین می‌دانیم که برای بازی آینده باید کاملا آماده باشیم.

بازیکن باشگاه ماینتس افزود: با توجه به اینکه همه حریفان ما در گروه A از غرب آسیا هستند، ما می‌دانیم که همه آن‌ها سبک بازی مشابهی دارند، اما فکر می‌کنم سوریه به لحاظ بدنی نسبت به ۲ تیم دیگری که ما قبلا بازی کرده ایم برتر باشد.ما امیدواریم که بتوانیم بازی خوبی برای برابر سوریه ارائه دهیم، اما پیروزی مهمترین مسئله است. از گلزنی امتیاز می‌گیریم نه بازی خوب.

این بازی‌ها برای جنوبی کره جنوبی یادآور مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود که از ۶ امتیاز برابر سوریه ۴ امتیاز به دست آورد، اما از ۶ امتیاز برابر ایران فقط یک امتیاز کسب کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه