|

از عادل فردوسی پور تا مجری یک برنامه آشپزی

هیچ کدام از روسای سازمان صداوسیما، بازگشت عادل فردوسی پور را انکار نکرده اند؛ اتفاقی که حتی با پالس های مثبت هم تا این لحظه رخ نداده!

لینک کوتاه کپی شد

پیمان جبلی رئیس جدید سازمان صداوسیما گفت: عادل فردوسی پور می تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد. این جمله امیدوارکننده جبلی اما پیش از این توسط عبدالعلی علی عسگری رئیس سابق سازمان صدا و سیما نیز تکرار شده بود. او که یک بار پس از پایان جلسه هیئت دولت در محاصره خبرنگاران قرار گرفته بود، در حالی که برای رفتن از در خروجی عجله داشت گفت: ایشان (فردوسی پور) می ماند و کارش را انجام می دهد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، هیچ کدام از روسای سازمان صداوسیما، بازگشت عادل فردوسی پور را انکار نکرده اند و از مجری برنامه ۹۰ هم وفادارتر و بی حاشیه تر وجود ندارد که پس از توقف پخش پرمخاطب ترین برنامه تاریخ تلویزیون ایران، این گونه به سکوتی خود خواسته تن دهد. فردوسی پور در این مدت طولانی، نه تنها در هیچ مصاحبه ای درباره چرایی توقیف برنامه ۹۰ اظهارنظر نکرد که حتی از ایجاد یک صفحه اینستاگرام رسمی به نام خودش نیز اجتناب کرد؛ آیا در سازمان صداوسیما که مجری یک برنامه آشپزی پس از ممنوع الکار شدن صدها مصاحبه انتقادآمیز انجام می دهد مثل فردوسی پور (که موقعیت ویژه اجتماعی و مردمی دارد) پیدا می شود؟

166908

منهای آنچه گفته شد باید سوال کرد وقتی روسای سازمان صداوسیما مشکلی بابت بازگشت فردوسی پور و منعی برای فعالیت مجدد او نمی بینند، پس چرا شاهد حضور دوباره مجری برنامه ۹۰ در شبکه ۳ نیستیم؟ رئیس جدید سازمان که نشان داده برای شنیدن خواسته های شهروندان علاقه مند است، در این باره هیچ نظر و دیدگاهی ندارد؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه