|

(ویدئو) خلاصه بازی فوتسال ایران - قزاقستان 5 مهر 1400؛ جام جهانی لیتوانی

تیم ملی فوتسال ایران امروز از ساعت 20:30 دقیقه در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی لیتوانی به مصاف قزاقستان رفت.

لینک کوتاه کپی شد

 تیم ملی فوتسال ایران پس از اینکه در مرحله گروهی جام جهانی دو پیروزی مقابل صربستان و آمریکا به دست آورد و برابر آرژانتین شکست خورد، در دور یک‌هشتم نهایی برابر ازبکستان قرار گرفت و با نتیجه 9 بر 8 به برتری رسید تا امشب به مصاف قزاقستان برود؛ تیمی که در گروه A با هفت امتیاز در صدر جدول ایستاد و پس از آن با نتیجه 7 بر صفر از سد تایلند عبور کرد تا حالا رودرروی ملی‌پوش ایران قرار بگیرد.

ترکیب ابتدایی تیم ملی ایران

علیرضا صمیمی(دروازه‌بان)- حمید احمدی- علی‌اصغر حسن‌زاده- مسلم اولادقباد- سعید احمدعباسی

ترکیب ابتدایی تیم ملی قزاقستان

هیگوئیتا(دروازه‌بان)- تاینان- بیرژان اورازوف- دائورن تورساگولوف- داگلاس

شرح گل

ایران یک - قزاقستان صفر (دقیقه 8: مسلم اولادقباد): در شرایطی که تیم ملی ایران بازی را در دست گرفته و نمایش بهتری داشت، مسلم اولادقباد از میانه زمین به سعید احمدعباسی پاس داد تا او پس از یک چرخش در پشت محوطه جریمه و پاس پای چپ به مقابل تیرک دوم دوباره اولادقباد را صاحب موقعیت کند تا این شماره 8 تکنیکی ایران با ضربه بغل پا هیگوئیتا را مغلوب کرده و گل اول را به ثمر رساند.

ایران 2 - قزاقستان صفر (دقیقه 15: احمد اسماعیل‌پور): مهدی جاوید پاس چیپ استثنایی از زمین خودی به پشت بازیکنان قزاقستان فرستاد تا احمد اسماعیل‌پور با فرار از کنار تاینان در موقعیت تک به تک با هیگوئیتا قرار بگیرد و با دریبل این دروازه‌بان و ستاره قزاق‌ها و ضربه پای راست گل دوم ایران را بزند.

ایران 2 - قزاقستان 1 (دقیقه 25: دورن تورساگولوف): ضربه اولادقباد در موقعیت تک به تک توسط هیگوئیتا دفع شد تا در برگشت ضدحمله قزاق‌ها از سمت راست زمین با ضربه بغل پای تورساگولوف از کنار دستان صمیمی عبور کند و تبدیل به گل شود.

ایران 2 - قزاقستان 2 (دقیقه 29: آرنولد کنوب): ضربه ایستگاهی عجیبی که با تصمیم داور مبنی بر تمارض محمد شجری در لحظه برخورد با هیگوئیتا به سود قزاقستان اعلام شده بود، جونیور به سمت چپ پاس داد تا آرنولد کنوب با شوت تماشایی و مهارنشدنی دروازه ایران را باز کند و کار را به تساوی بکشد.

ایران 2 - قزاقستان 3 (دقیقه 38: تاینان): در حالی که علیرضا صمیمی و محمد شجری دروازه ایران را نجات داده بودند، قزاق‌ها روی یک کرنر و پاس به عقب، با شوت سرضرب پای چپ تاینان گل سوم را زدند تا ایران در آستانه شکست قرار بگیرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی