|

ایرانپوریان: دوست داشتم به تراکتور برگردم ولی قسمتم نشد

مدافع راست فصل گذشته آلومینیوم باشگاه قراردر مذاکراتش با تراکتورتبریز به توافق نرسید و از منتفی شدن بازگشتش به تبریز خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

محمد ایرانپوریان، مدافع راست فصل گذشته آلومینیوم که مورد توجه باشگاه تراکتور قرار داشت در مذاکراتش با سرخپوشان تبریزی به توافق نرسید و در پستی اینستاگرامی خطاب به هواداران این تیم از منتفی شدن بازگشتش به تبریز خبر داد.

 به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایسنا، روزی که برخلاف میل باطنی‌ام تیراختور را ترک کردم، به شما پرشورهای مهربان و دوست‌داشتنی وعده بازگشت دادم. گفتم که برمی‌گردم و تتمه دینم را به آذربایجان و تبریز، به تیراختور و پیراهن زیبایش، به مردمی که همیشه از ته دل دوست‌شان دارم‌ ادا می‌کنم. رفتن سخت بود، اما بازگشت شیرین است.

در این مدت ماندم تا برگردم، پای هیچ میز مذاکره‌ای ننشستم تا دوباره طعم بودن کنار تی‌تی‌ها زیر زبانم مزه کند. همه چیز مهیا شد، انگار همه راه‌ها به پوشیدن دوباره این پیراهن قرمز دوست داشتنی ختم می‌شد اما درست در لحظه ای که انتظارش را نداشتم فهمیدم تقدیر برایم جز این رقم زده است. فقط شما هواداران فهیم تیراختور که همیشه مرا مورد محبت تان قرار دادید و در این دوسه روزی که در تبریز بودم هم شرمنده ام کردید، بدانید که من، محمد ایرانپوریان، کوچک همه شما برای این بازگشت چقدر صبر کردم ولی انگار قسمت نبود. هرچه هست، می‌گذارمش پای قسمت و آرزو می‌کنم روزی فرصت خدمت دوباره به مردم آذربایجان و پوشیدن این لباس نصیبم شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه