|

شهباززاده:بازار گرمی نکردم، مشکل را پیدا کنید!

آقای گل لیگ بیستم گفت: شاید باورش برای برخی سخت باشد اما من با قرارداد مالی کمتر نسبت به پیشنهاد استقلال و پرسپولیس در سپاهان ماندم‌.

لینک کوتاه کپی شد

سجاد شهباززاده بامداد سه‌شنبه با حضور در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: فصل خیلی خوبی داشتیم و فکر می‌کنم که اولین تیمی باشیم که از بازی‌ها میانگین بیش از ۲ امتیاز گرفتیم اما قهرمان نشدیم.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، سجاد شهباززاده در مورد حضور شهریار مغانلو در سپاهان و جدایی کی‌روش استنلی گفت: کی‌روش جدا شده است. شهریار هم بازیکن خوبی است و امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به نفع سپاهان باشد.

آقای گل لیگ بیستم در واکنش به اظهارات یکی از مسئولان استقلال که گفته بود وی با نام استقلال بازارگرمی کرده است، گفت: مذاکره من با استقلال را مگر کسی فهمید؟ این چه بازارگرمی است؟ به جای اینکه تقصیر را بیاندازید گردن کسی، ببینید مشکل چیست!

سجاد شهباززاده اضافه کرد: بازیکن برای آینده‌اش خیلی مسائل را از جمله مدیریت باشگاه در نظر می‌گیرد. من از جایی به بعد انتخابم را کرده بودم و باشگاه سپاهان می‌دانست می‌مانم. من در فهرست استقلال و پرسپولیس بودم. سپاهان از نظر مالی کمترین پیشنهاد را داد. مهم است که بازیکن بهترین نسخه خودش باشد. از طرف دوستان من در استقلال چیزی رسانه‌ای نشد و در کمال احترام مذاکرات انجام شد.

وی گفت: نمی‌توانید از برخی چیزها فرار کنید. شاید خیلی مسائل تاثیرگذار بود اما مذاکرات در کمال آرامش انجام شد.

وی گفت: مهاجم پستی است که برای آمار خوب به سایر بازیکنان نیاز دارد و من این آمار را مدیون سایر بازیکنان هستم. همه بازیکنان سپاهان بهترین فصلشان را سپری کردند.

سجاد شهباززاده در رابطه با اینکه زمانی ممکن بود به تراکتور برود، گفت: پس از بازگشت از لیگ ترکیه، به استقلال آمدم و پنجره آنها بسته شد. پس از آن هم به تراکتور رفتم که پنجره این تیم هم بسته شد. به همین خاطر به نفت رفتم.

وی در رابطه با شرایط سپاهان تصریح کرد: بازیکنان بزرگی به تیم ما اضافه شدند و پر تعداد بودن بازیکنان خوب به نفع تیم ما است. شرایط خیلی خوبی را برای تیممان متصور هستم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه