|

از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال چه مدت باقی مانده است؟

با وجود مشکلات مدیریتی استقلال و نامشخص بودن وضعیت باشگاه، فرهاد مجیدی یک و سال نیم دیگر قرارداد دارد.

لینک کوتاه کپی شد

طی روز‌های اخیر بحث تغییر سرمربی استقلال به یکی از سوژه‌های مهم این مجموعه تبدیل شده است. اگر مدیران استقلال نخواهند با فرهاد مجیدی کار کنند و تبعات چنین تحولی چقدر به نفع یا به ضرر آبی‌پوشان پایتخت تمام خواهد شد، مسئله‌ای است که گذشت زمان بهترین پاسخ را به آن می‌دهد ولی نکته مهم، شکل قرارداد سرمربی استقلالی‌ها است.

به گزارش «شایانیوز» و نقل از خبرورزشی، فرهاد اسفندماه سال گذشته به تیم سابق خود بازگشت و قراردادی ۱/۵ ساله با این باشگاه منعقد کرد بنابراین تا پایان بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر سرمربی استقلال محسوب می‌شود و اگر باشگاه بخواهد او را برکنار کند، یا باید از نظر مالی با این مربی به توافق برسد یا اینکه کارشان به شکایت و کمیته انضباطی کشیده خواهد شد.

البته یک راه سومی هم وجود دارد؛ فرهاد پس از برگزاری فینال جام حذفی در شهریور ۹۹ وقتی با احمد سعادتمند مدیرعامل وقت باشگاه دچار مشکلات جدی شد و از استقلال رفت، تمام مطالبات آن زمان خود را بخشید و اعلام کرد هرگز مسائل مالی قراردادش را دنبال نمی‌کند. اتفاقی که البته باید ببینیم در صورت قطع همکاری باشگاه استقلال با او بازهم رخ می‌دهد یا ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه