|

برتری استقلال برابر غول آسیا

الهلال با ۳ قهرمانی در آسیا پرافتخارترین تیم قاره کهن به شمار می‌آید. این تیم رکورددار بیشترین حضور در لیگ قهرمان آسیاست.

لینک کوتاه کپی شد

 مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۱ روز دوشنبه بیست و دوم شهریور ماه از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران درورزشگاه زعبیل امارات با بازی استقلال با الهلال آغاز خواهد شد. استقلال میزبان این مسابقه است ولی به دلایل مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا، قادر به بازی در زمین خانگی خود نیست.

برتری استقلال برابر غول آسیا

الهلال با ۳ قهرمانی در آسیا پرافتخارترین تیم قاره کهن به شمار می‌آید. این تیم رکورددار بیشترین حضور در لیگ قهرمان آسیاست و حدنصاب‌های متعددی به نام این تیم ثبت است. الهلال با ۱۳ پیروزی مقابل تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا پس از پاختاکور رکورددار بیشترین برد برابر نمایندگان ایران هستند اما کارنامه الهلال برابر استقلال متفاوت است.

الهلال ۴ بار مقابل استقلال به زانو درآمده و از هیچ تیمی بیش از استقلال در لیگ قهرمانان شکست نخورده است. استقلال کلاً مقابل تیم عربستانی موفق ظاهر شده و با ۱۱ پیروزی مقابل تیم‌های این کشور نمایندگان هیچ کشوری را به این اندازه شکست نداده و تیم‌های عربستانی هم مقابل هیچ تیم ایرانی بیش از استقلال شکست نخورده‌اند.

در ۴ مصاف قبلی دو تیم سهم الهلال فقط یک برد بوده و در جدال‌های قبلی استقلال و الهلال در لیگ قهرمانان آسیا که همه در دور گروهی بوده هیچ مسابقه‌ای با نتیجه مساوی به پایان نرسیده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه