|

گزینه های قابل قبول مدیر عاملی سرخابی ها کدامند؟

در هفته گذشته جعفر سمیعی با تقدیم استعفای خود به وزیر ورزش از جمع سرخپوشان جدا شد تا تغییرات مدیریتی سرخابی ها از باشگاه پرسپولیس آغاز شود.

لینک کوتاه کپی شد

مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در آستانه تغییراتی بزرگ قرار دارد. با تغییرات مهم در سطح اول مدیریتی وزارت ورزش و انتخاب حمید سجادی به عنوان وزیر در وزارت ورزش و جوانان، تحولات مدیریتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که زیر مجموعه این وزارتخانه قرار دارند نیز آغاز شده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از شفقنا، در هفته گذشته جعفر سمیعی با تقدیم استعفای خود به وزیر ورزش از جمع سرخپوشان جدا شد تا تغییرات مدریریتی سرخابی ها از باشگاه پرسپولیس آغاز شود. هئیت مدیره پرسپولیس بعد از استعفای سمیعی، مجید صدری را به عنوان سرپرست فعلی این باشگاه انتخاب کردند، اما به نظر می‌رسد علیرغم تلاش های صدری برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گزینه وزارت ورزش برای این باشگاه شخص دیگری باشد.

از حبیب کاشانی، محمد حسین نژادفلاح و علی اکبر طاهری به عنوان گزینه‌های وزارت ورزش برای تصدی سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس یاد می‌شود، البته از بین گزینه های فوق شانس علی اکبر طاهری بیشتر از سایرین خواهد بود و در صورت حل مشکل بازنشستگی‌ طاهری، وی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب می‌شود.

در طرف دیگر موج نارضایتی‌ها در استقلال از مدیرعامل فعلی این باشگاه باعث شده است تا سجادی همزمان با تغییرات در باشگاه پرسپولیس به فکر سروسامان دادن به اوضاع مدیریتی آبی پوشان پایتخت نیز باشد، به نظر می‌رسد از بین سعید آذری و مصطفی آجورلو یک‌نفر مدیرعامل استقلال خواهد شد.

حمید سجادی البته تلاش خوهد کرد با تثبیت تیم مدیریتی پرسپولیس و استقلال این دوباشگاه را آمده ورود به روند پروژه خصوصی سازی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه