|

فرجی و آقایی به دلیل ابتلاء به کرونا در پرسپولیس بازی نمی کنند

فرشاد فرجی و سعید آقایی به دلیل ابتلاء به کرونا نتوانستند سرخپوشان را در این سفر همراهی کنند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس طبق تصمیم کمیته مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا راهی کشور هند شد تا بازی‌های خود در گروه E را بطور متمرکز در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن برگزار کند. کاروان این تیم در حالی در شهر گوا هند به سر می‌برد که فرشاد فرجی و سعید آقایی به دلیل ابتلاء به کرونا نتوانستند سرخپوشان را در این سفر همراهی کنند.

فرجی دوازدهم فروردین ماه با پاسخ مثبت تست کرونای خود روبرو شد تا قرنطینه دو هفته‌ای را پشت سر بگذارد. مدافع پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شده بود سه شنبه هفته گذشته بار دیگر تست کرونا داد اما پاسخ تست او بار دیگر مثبت شد تا وی همچنان نتواند به هند سفر کند.

این بازیکن که قرار بود ظرف امروز و فردا به کشور هند سفر کند تا به تیمش در ادامه رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان کمک کند در تهران ماندنی شد تا احتمال حضورش در جمع سرخپوشان کمتر از همیشه شود. فرجی قرار است این هفته بار دیگر تست کرونا بدهد و در صورت منفی شدن آن مجوز حضور در جمع بازیکنان پرسپولیس را دریافت کرده و به کشور هند سفر کند.

سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس نیز همچنان در قرنطینه خانگی به سر می‌برد و او نیز قطعاً تا ششم اردیبهشت ماه نمی‌تواند برای سرخپوشان بازی کند. این در حالی است که بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان آسیا که از ۲۵ فروردین ماه سال جاری آغاز شده است تا نهم اردیبهشت ماه ادامه دارد و تیم‌ها سپس به کشورهای خود باز می‌گردند تا رقابت‌های داخلی را از سر بگیرند. بنابراین یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس چاره‌ای جز استفاده از نیروهای فعلی خود در ترکیب این تیم ندارد و باید با چالش کمبود بازیکن در خط دفاعی روبرو شود.

منبع: مهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها