|

پاسخ استقلالی‌ ها به توییت جنجالی ماهینی

بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی سایپا پس از پیروزی روز گذشته مقابل استقلال، با ارسال توئیتی برای این تیم کری خواند

لینک کوتاه کپی شد

بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی سایپا پس از پیروزی روز گذشته مقابل استقلال، با ارسال توئیتی برای این تیم کری خواند. هفته دوازدهم بیستمین دوره لیگ برتر به کام سایپا بود و نارنجی پوشان توانستند به لطف تک گل حسین مالکی از سد استقلال صدرنشین عبور کنند و به نوعی شگفتی ساز این هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران لقب بگیرند.

پس از پایان این دیدار، حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس که در بازی روز گذشته در ترکیب سایپا حضور داشت و عملکرد خوبی نیز در خط دفاعی تیمش به ثبت رساند، با ارسالی توئیتی، به نوعی برای هواداران استقلالی کری خواند.

ماهینی که پیش از این نیز سابقه ارسال اینگونه توئیت هایی را دارد، پس از برتری تیمش مقابل استقلال با ارسالی توئیتی نوشت «سایپا مطمئن» هم برای آبی های پایتخت کری خوانی کرد و هم اینکه به نوعی یک کلاس کری خوانی را به هواداران فوتبال آموزش داد.

2530881_677

بازیکن سابق سرخپوشان پایتخت پیش از این نیز و در زمان حضور در نساجی، پس از گل فوق العاده زیبایی که حسین مهری وارد دروازه سیدحسین حسینی کرد، با ارسال توئیتی نوشته بود «از پشت باید گل رو می دیدید» و پس از باخت استقلال به تراکتور در فینال جام حذفی که در مشهد برگزار شد، با توئیت «یا علی‌ابن‌موسی‌الرضا» برای هواداران رقیب کری خوانده بود.

2530882_198

در توئیتی که ماهینی پس از پیروزی تیمش بر آبی پوشان و عبارت “سایپا مطمئن” ارسال کرد، هواداران استقلال نیز با انتشار عکسی از لوگوی شرکت خودروسازی کره ای هیوندای، بابت شکست پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی، از دست رفتن لیگ قهرمانان آسیا برای سرخپوشان را به ماهینی یادآوری کردند.

منبع: برترین ها

  • مهدی بیابی ارسالی در

    بابا ولش کنید این اگه بازیکن بود لنگ بیرونش نمی کرد و مثل دستمال کاغذی باش برخورد کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها