|

عقبگرد سهام عدالت

ارزش سهام عدالت امروز چهارشنبه 8 بهمن چند دلار است؟

ارزش سهام عدالت امروز چهارشنبه 8 بهمن 99 چقدر است و روند کاهشی سهام عدالت تا کجا ادامه دارد؟

لینک کوتاه کپی شد

ارزش برگه‌های سهام عدالت که تا بیش از ۲۱ میلیون تومان هم ارزش داشت اکنون به ۱۰ میلیون تومان رسیده و همین میزان هم در بورس به فروش نمی‌رود.

صاحبان این برگه‌ها اگر تاکنون گزینه آزادسازی را انتخاب کرده‌اند و فروش ۳۰ درصد سهام عدالت را در برنامه دارند شاید بتوانند به سه میلیون تومان دسترسی داشته باشند و آنهایی هم که ۶۰ درصد آن را آزاد کرده‌اند شاید امکان دسترسی به شش میلیون تومان برای آنها مهیا شود.

اما این ارقام برای برگه‌های سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی بوده است. در برگه‌های سهام عدالت یک میلیون تومانی ۳۰ درصد آزادسازی شده معادل شش میلیون تومان و ۶۰ درصد آزادسازی شده معادل ۱۲ میلیون تومان می‌شود. اما آیا ممکن است مجددا صاحبان سهام عدالت به این مبالغ دسترسی داشته باشند؟ از نگاه برخی کارشناسان با بهبود وضعیت بازار سهام این احتمال می‌رود که مجددا صاحبان سهام عدالت به مبالغ برگه‌های سهام عدالت خود دسترسی پیدا کنند.

ارزش سهام عدالت با اعمال افزایش سرمایه نمادهای شپنا، شتران، فارس، فملی، فولاژ و فخوز ارزش سهام عدالت محاسبه می‌شود و اگر این افزایش سرمایه‌ها محاسبه نشود ارزش سهام عدالت حدود ۹ میلیون تومان خواهد بود. پیگیری‌ها نشان می‌دهد اگر چه این افزایش سرمایه‌ها باید در نظر گرفته شود، اما هنوز انجام نشده است.

ارزش کنونی سهام عدالت در حالی است که ارزش سهام عدالت حدود ۴ هفته قبل حدود ۱۴/۲ میلیون تومان بود اما در حال حاضر ارزش سهام عدالت از یک سکه تمام نیز کمتر است.

ارزش سهام عدالت تا قبل از پایان معاملات چهارشنبه 8 بهمن

ارزش سهام عدالت تا قبل از پایان معاملات چهارشنبه 8 بهمن به به ۱۰ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان (چیزی در حدود 440 دلار) رسید. این افت قیمت درحالی است که ارزش سهام عدالت در آذر ماه به ۱۴/۲ میلیون تومان رسیده بود اما با روند نزولی نمادهای تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت تا ۹/۵ میلیون تومان نیز ریزش کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها