|

آیا امیدی به شیبااینو ودوج کوین هست؟

DOGE

رمزارزها به لطف ساختار غیرمتمرکزشان که امکان تراکنش های امن را بدون دخالت هیچ مرجع مرکزی فراهم می کند، در طول سال ها محبوبیت پیدا کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- Dogecoin یک ارز دیجیتال همتا به همتا منبع باز است که برای اولین بار به عنوان تقلیدی از بازار ارزهای دیجیتال در واکنش به ایجاد بیت کوین توسعه یافت. اگرچه در ابتدا به عنوان یک شوخی طنز برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ساخته شد، اما به سرعت مورد استقبال قرار گرفت و در حال حاضر یکی از پرکاربردترین ارزهای دیجیتال است.

علیرغم شروع ساده، Dogecoin به دلیل نوسانات شدید و حمایت برخی از چهره های شناخته شده مانند ایلان ماسک، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. حتی با وجود اینکه به میزان پذیرش ارزهای دیجیتال قدیمی مانند بیت کوین و اتریوم نرسیده است، اما همچنان طرفداران قابل توجه و اختصاصی دارد.

جدا از اینکه کمتر از 1 دلار است، سرعت سریع تراکنش و زمان تأیید این توکن آن را به راهی مطمئن و مؤثر برای کاربران برای انتقال پول به هر کسی در هر نقطه از جهان تبدیل کرده است. در دسترس بودن شبکه و سادگی استخراج استفاده از آن را افزایش داده است و معامله گران بیشتری اکنون آن را به عنوان نوعی پرداخت در نظر می گیرند.

Shiba Inu یک ارز دیجیتال جایگزین است که بر پایه اتریوم ساخته شده و از Shiba Inu به عنوان طلسم خود استفاده می کند. عبارت "قاتل دوج کوین" اغلب توسط حامیان آن برای توصیف آن به عنوان جایگزینی برای دوج کوین استفاده می شود.

Shiba Inu توسط یک نهاد یا گروه ناشناس به نام Ryoshi در آگوست 2020 ساخته شد. پذیرش رو به رشد SHIB و قیمت پایین آن می تواند نحوه نگاه سرمایه گذاران و معامله گران به دارایی های دیجیتال را تغییر دهد.

توجه به این نکته ضروری است که هیچ تضمینی وجود ندارد که شیبا اینو همچنان محبوبیت یا ارزش خود را مانند تمام ستوکن ها حفظ کند، همچنین فرار است و مستعد کاهش شدید ارزش است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی