|

رمزارزشگفت انگیز!!

آرکین عجیب ترین مهمان سال2022!

شرکت تحقیقاتی داده‌های بلاک‌چین آرکین (Arcane) با توجه به تحلیل‌های خود از سال ۲۰۲۱ پیش‌بینی‌هایی را در مورد بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۲…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-باتوجه به داده های ارزنو شرکت تحقیقاتی داده‌های بلاک‌چین آرکین (Arcane) با توجه به تحلیل‌های خود از سال ۲۰۲۱ پیش‌بینی‌هایی را در مورد بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۲ انجام داده و تمرکزش روی بیت‌کوین و اتریوم، دیفای، NFT و میم‌کوین است.

در اولین پیش‌بینی این شرکت آمده است که بیت‌کوین عملکرد بهتری از شاخص اس‌اندپی ۵۰۰ خواهد داشت. در سال ۲۰۲۱ رشد بیت‌کوین ۷۳ ٪ و اس‌اندپی ۵۰۰، ۲۸ ٪ بوده و آرکین معتقد است بیت‌کوین در سال آینده هم به همین روند ادامه می‌دهد.

آرکین پیش‌بینی کرده ریپل و کاردانو از ده ارز دیجیتال برتر خارج می‌شوند. این کمپانی به سوددهی بایننس کوین در سال ۲۰۲۱ اشاره کرده است و بر اساس رشدهای جذاب سولانا و ترا و همچنین رشد NFTها، معتقد است ریپل و کاردانو از لیست ده ارز برتر خارج می‌شوند.

شرکت‌های گیمینگ نیز از NFTها استفاده خواهند کرد و این کار رشد بسیار زیادی در سال ۲۰۲۲ خواهد داشت. بنابر داده‌ها بازی‌های بلاک‌چینی مانند اسپلینترلندز، حدود ۵۲۶ هزار کاربر فعال روزانه دارند و آرکین پیش‌بینی می‌کند در سال ۲۰۲۲ بازی‌های قدیمی به فضای NFT روی بیاورند و این بازار رشد خوبی داشته باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی