|

نرخ ارز در کانال ۲۸ هزار تومان

قیمت دلار امروز ۱۰ مهر چقدر شد؟

قیمت دلار در بازار آزاد امروز نسبت به روز پنجشنبه کاهشی بود و به نرخ ۲۸ هزلر و ۲۵۰ تومان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار امروز هم در بازار آزاد در کانال ۲۸ هزار تومان باقی ماند و با کاهش نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته به نرخ ۲۸ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

نرخ ارز در صرافی ملی امروز به ۲۷ هزار و ۷۹۵ تومان رسید و قیمت خرید دلار در صرافی ملی ۲۷۳۴۲ تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی ۲۷ هزار و ۵۴۲ تومان ثبت شد.

سیگنال جدید مذاکرات برای قیمت دلار

درحالی که قیمت دلار وارد کانال ۲۸ هزار تومان شده و انتظارات فعالان این بازار این است که این روند فعلا متوقف نشود اما سیگنال جدیدی درباره مذاکرات منتشر شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در تازه‌ترین اظهارنظر درباره برجام گفت: حتما ایران در حال بررسی چگونگی ادامه مذاکرات است. همزمان مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با ابراز امیدواری برای ازسرگیری هرچه سریع‌تر مذاکرات وین، گفت می‌داند که ایران نیز برای بازگشت به گفت‌وگوهای احیای توافق هسته‌ای آماده است. با این حال وزیر خارجه آمریکا در واکنش ابراز کرده که توپ در زمین ایران است.

آن طور که دنیای اقتصاد نوشته، در همین ارتباط، سعید خطیب‌زاده سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت خارجه که در چارچوب همایش جهانی «نرماندی برای صلح» به پاریس سفر کرده است، در مصاحبه‌ای اختصاصی با روزنامه لوموند درباره چشم‌انداز مذاکرات هسته‌ای و اینکه وزیر خارجه ایران در نیویورک اعلام داشته مذاکرات به‌زودی از سرگرفته خواهد شد، گفت: آنچه وزیر خارجه ایران در نیویورک اعلام داشت همان چیزی است که از اول روی کار آمدن دولت جدید گفته شد و شنیده شده است، این جواب دو مولفه دارد یکی اینکه حتما ایران در حال بررسی چگونگی ادامه مذاکرات است که این مرحله از جواب به نتیجه رسیده یعنی اینکه مذاکرات حتما انجام خواهد شد و فاز دوم این است که با دقت گفت‌وگوهای انجام شده با دولت جدید مرور بشود تا ابعاد ‌و جزئیات آن روشن شود تا به‌طور فعال و موثر وارد گفت‌وگوها بشویم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی