|

عرضه اولیه توسن

عرضه اولیه توسن بخریم یا نخریم؟

سهام شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری با نماد معاملاتی توسن روز چهارشنبه ۲۴ شهریور به روش ترکیبی عرضه می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

سهام شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری با نماد معاملاتی توسن روز چهارشنبه ۲۴ شهریور به روش ترکیبی عرضه می‌شود. ۱۰ درصد از سهام این شرکت به روش ترکیبی و طی دو مرحله انجام می‌گیرد؛ که مرحله اول به سرمایه‌گذاران صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک عرضه می‌شود و مرحله دوم به سایر سرمایه‌گذاران به روش قیمت ثابت است و عرضه هر دو روش روز چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ صورت می‌گیرد.

معرفی شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تجارت نیوز، شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین در تاریخ ۲۲ خرداد ماه ۱۳۸۷ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردیده و در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۸ از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافته و در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۹ مورد پذیرش در هیات پذیرش شرکت فرابورس ایران قرار گرفته است. سرمایه شرکت توسن مبلغ ۲۰۴ میلیارد تومان است و در حال حاضر جزو واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تکوستا است. محصولات شرکت توسن در اکثر بانک‌های خصوصی و برخی بانک‌های دولتی و بسیاری از مؤسسات مالی و اعتباری کشور در حال استفاده است.

بررسی صورت مالی توسن

توسن در دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خردادماه سال مالی ۱۴۰۰ با رشد ۳۶ درصدی نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل قادر به کسب درآمد عملیاتی ۱۲۸ میلیارد تومانی با بهای تمام شده ۹۰ میلیارد تومانی شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه