|

ناز و عشوه منشوری و جنسی سارا و نیکا با فیلتر اینستایی! +فیلم

سارا و نیکا فرقانی بازیگران نوجوان ایرانی هستد که ظاهرا زودتر از سنشان بزرگ شده اند!

لینک کوتاه کپی شد
1

سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای دختر سریال پایتخت هستند که با همین سریال هم بزرگ شدند و هم معروف شدند. سارا و نیکا از چهره های پر حاشیه اینستاگرام و دنیای بازیگران نیز می باشند. 

به گزارش «شایانیوز» سارا و نیکا علاقه زیادی به دیده شدن و خودنمایی دارند بنابراین از هر گونه ترفندی برای این کار استفاده می کنند. خواهران دوقلو به تازگی وارد 18 سالگی شده اند و درست در سن اوج جوانی و تازگی به سر می برند اما نکته منفی این قضیه این است که سارا و نیکا از راه های اشتباه و بدی برای بالا بردن خود وارد شدند. یکبار با رسوایی پخش عکس های برهنه شان در استخر، یکبار با پخش فیلمشان در میان چند پسر در ماشین، یکبار هم با قلیان کشیدن و حرکات زننده ای که داشتند و...

سارا و نیکا ظاهرا زودتر از سنشان بزرگ شده اند و گاهی با انتشار عکس و تیکه فیلم هایی از خود با آرایش های زیاد و یا حرکات جنسی و نا متعارف باعث حرف و حدیث هایی در فضای مجازی می شوند که البته مادر و پدر آن ها نیز نقش مهمی در تربیت دختران داشته اند. بسیاری از کاربران بر این اعتقادندکه سارا و نیکا در سوئد زندگی می کنند پس این رفتار ها مشکی ندارد اما باید در نظر گرفت این دلیل خوبی برای انجام هر گونه عمل ناشایست نیست!

سارا و نیکا با وجود اینکه در سوئد زندگی می کنند و تنها در سریال پایتخت حضور کمرنگی داشته اند اما ارتباطاتی هم با شاخ های مجازی مثل تتلو و مهراد جم و مهدی قایدی نیز داشته اند. این دو خواهر هنوز سن کمی دارند و اینکه چگونه با این اشخاص ارتباط گرفته اند جای سوال دارد!

سارا و نیکا در این مدت به دلیل انتشار عکس های متعدد از خود و رفتارهای ناشایستی که نشان داده اند باعث شدند نه تنها دیگر محبوب نباشند بلکه بسیاری از کاربران هم آن ها را خودشیفته بخوانند.

سارا و نیکا فرقانی

 

 • هاشم ارسالی در

  آشغالها کم جنبه حیف که در سریال قشنگی مثل پایتخت بازیشون دادند. صدحیف

 • ناشناس ارسالی در

  کجای این بنده های خدا‌ به سلبریتی بودن میخورد در این ۶ قسمتی که از سریال پایتخت گذشته اونا حتی 6 کلمه هم به زبان نیاوردند حال برای خود لقب سلبریتی گذاشتن، مشکل اینطورآدمها کانون خانواده است ،البته که جوونی هست شور
  شوق جوونی که باید به موقع وبه جاش تخلیه شود تا اینگونه
  باعث گمراهی فرزندان هر خانواده ایی نشود،! یا حسین

 • ناشناس ارسالی در

  عشقشو دارن علمشو نه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه