|

سرقت از خانه خانم بازیگر سرشناس در تهران

آزیتا ترکاشوند با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر از ورود سارقان به منزلش را داد.

لینک کوتاه کپی شد

آزیتا ترکاشوند بازیگر نام آشنای ایرانی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر از ورود سارقان به منزلش را داد و اینطور نوشت: مگه داریم انقدر راحت وارد خونه مردم بشن و دزدی بکنن برن.اگه من دیشب منزل بودم واقعا چه بلایی سرم میومد؟ کی پاسخگو بود.

بیوگرافی آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون متولد 30 خرداد 1359 در لرستان است وی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی می باشد که از 25 سالگی با تئاتر کار خود را شروع کرد و حالا سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد و ترک اعتیاد است. او در فیلم قلاده‌های طلا و مجموعه‌های تلویزیونی گاندو، کلاه پهلوی و هیولا نقش آفرینی کرده‌است.

ترکاشوند در کودکی بسیار آرام بوده‌ به طوری که خود او می‌گوید: دوران کودکی من تو خونه بسیار مظلوم، آروم و صبور، طوری که خانواده نگران بودن نکنه افسردگی دارم، بعد مدرسه اینقد شیطون بودم طوری که هفت زنگ پشت در کلاس بودم یا همیشه تو حیاط بودم یا از کلاس اخراج می‌شدم.

  • ناشناس ارسالی در

    فقط نصب قفل ضد دیلم روی درب واحد و نصب حفاظ ضد دیلم مقابل بالکن و پنجره ها ورود سارقین را وقتی منزل نیستید و از اون مهمتر وقتی در منزل استراحت میکنید، تلویزیون میبینید یا حتی حمام و دستشویی هستید بدون اما و اگر غیر ممکن میکنه و بقیه توصیه ها و روشهایی که فکر میکنید میدونید مثل نصب درب، حفاظ و قفلهایی که بدون هیچ دلیلی ضد سرقت معرفی میشوند و وقتی سارقین میان تو همه میگن به ما چه و اینا که ضد سرقت نیست و فقط ممکنه وقت بیشتری از سارق بگییر در حالیکه حتی وقت بیشتری هم نمیگیره یا نصب دوربین و دزدگیر که فقط باید امیدوار باشید سارقین با دیدنش بترسند و داخل نیان در حالیکه سارقین نه تنها نمیترسد بلکه جلوی دوربین براتون میرقصند و دیگر مواردی که فقط مثل امتحان یک داروی مسکن ساده میمونه که ممکنه یک سر درد معمولی را خوب کنه ولی هرگز اصل مشکل را درمان نمیکنه و مشکل اصلی بعدا از جای دیگه بدجوری میزنه بیرون

  • دانایی رمز امنیت ارسالی در

    فقط نصب قفل ضد دیلم روی درب و نصب حفاظ ضد دیلم مقابل بالکن و پنجره ها میتونه واقعا و بدون ‌هیچ پیش شرط و اما و اگر ورود سارقین خشن را وقتی منزل نیستند و مخصوصا وقتی در منزل استراحت میکنند، تلویزیون میبینند یا حتی حمام هستند غیر ممکن کنه.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها