|

عکس دیدنی سارا خوئینی‌ها با سبیل و کلاه شاپو

سارا خوئینی‌ها متولد ۱۳۵۳ هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده‌ است.

لینک کوتاه کپی شد

سارا خوئینی‌ها متولد ۳ خرداد ۱۳۵۳ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی که با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده‌است، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. سارا خوئینی‌ها  یک خواهر و سه برادر  دارد و سومین فرزند خانواده است.

سارا+خوئینی_ها

ازدواج در 16 سالگی

سال 1369 وقتی تنها 16 سال داشت با چنگیز وثوقی (بازیگر) 43 ساله و برادر بهروز وثوقی ازدواج کرد و با حمایت او با نام سارا وثوقی جلوی دوربین رفت او در اولین تجربه خود در فیلم ویدویی صبحگاه خونین به کارگردانی فرامرز باصری جلوی دوربین رفت.

او در سال ۱۳۷۰ در فیلم سینمایی گل ها و گلوله ها ساخته ناصر مهدی پور حضور داشت و سپس در سریال طالع عشق در نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام بازی کرد. زندگی مشترک سارا خوئینی ها و چنگیز وثوقی در کمتر از ۲ سال به طلاق منجر شد.

ازدواج دوم سارا خوئینی ها

پس از چند سال دوری از سینما او دورِ جدید بازیگری خود را از دوستان ساخته علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۸ با نام واقعی خود یعنی سارا خوئینی ها آغاز کرد. او در این فیلم با مهناز افشار و یوسف مرادیان همبازی بود و آشنایی اش با یوسف مرادیان به ازدواج ختم شد. ازدواج دوم سارا خوئینی ها و یوسف مرادیان هم پس از مدتی به جدایی ختم شد. پس از این جدایی سارا خوئینی ها در فیلم سینمایی بالا شهر پایین شهر در نقش اصلی همبازی محمدرضا گلزار شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها