|

(عکس) کاسیا لنهارت نامزد پیشین بوآتنگ چگونه مرد؟+ آدرس اینستاگرام

کاسیا لنهارت (kasia lenhardt Verified) نامزد و پارتنر سابق بوآتنگ یک هفته بعد از جدایی کشته شد

لینک کوتاه کپی شد

جسد کاسیا لنهارت، زن ۲۵ ساله‌ای که با ژروم بواتنگ رابطه داشت و هفته پیش به این رابطه خاتمه داده بودند، در آپارتمانش پیدا شد.

کاسیا بیش از یک سال پیش با بواتنگ رابطه داشت و دوم فوریه از این بازیکن جدا شد، در حالی که ژروم حتی نام کاسیا را هم تتو کرده بود.
 

کاسیا لنهارت اینستاگرام

آخرین پست اینستاگرام او تراژیک بود. او قبل از مرگ نوشت: « اکنون جایی است که به خط پایان می رسید.» مشخص نیست منظور او جدایی بوده است یا نشانه ای از خودکشی.

پلیس جزئیاتی از درگذشت او اعلام نکرده، اما اعلام کرده که این مرگ مشکوک نیست.

 

نظر بواتنگ در مورد کاسیا لنهارت

به گزارش خبر ورزشی، ژروم بواتنگ چندی قبل در این رابطه گفت: کاسیا با قطع رابطه من با نامزد سابقم ربکا و خانواده‌ام و باج‌گیری با من ارتباط پیدا کرد، اما من تصمیم گرفتم که به کاسیا پایبند باشم.

او افزود: در طول رابطه، کاسیا اغلب من را تهدید به نابودی می کرد. او تهدید کرد که دوران حرفه‌ایم را نابود کرده و حتی کاری می‌کند فرزندانم را از دست بدهم.

کاسیا گفت : من را متهم به ضرب و شتم کرده و شکایت خواهد کرد. او می‌دانست که مادر فرزندانم من را به همین موضوع متهم کرده و ما در این رابطه و این پرونده دادگاهی پیش رو داریم. کاسیا با مادر فرزندانم تماس گرفت و گفت که در دادگاه به او کمک خواهد کرد. همه هدف او فقط نابود کردن من بود.

 

ژروم بواتنگ تا اطلاع ثانوی در دسترس بایرن مونیخ نخواهد بود

 هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ تایید کرد که بواتنگ به خاطر مشکلات شخصی، دوحه را ترک می کند و به آلمان بر می گردد: اخباری که از برلین رسید، به ما آسیب مهمی زد. ژروم از من خواست بگذارم به آلمان برگردد. بواتنگ، تا اطلاع ثانوی در دسترس بایرن مونیخ نخواهد بود. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها