|

(عکس) جشن تولد لاکچری آناشید حسینی!

آناشید حسینی چهره شاخص اینستاگرام تصاویری از جشن تولد خود در اینستاگرام منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

آناشید حسینی به مناسبت تولدش عکس هایی از جشن تولدش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

اناشید

اناشید+حسینی

آناشید+حسینی

آناشید+حسینی+شمانیوز

آناشید حسینی کیست؟

سیده آناشید حسینی مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود. آناشید به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

Xl4CC3Fb2w5c

 

سیده آناشید حسینی یکی از افرادی است که از طریق اینستاگرام به عنوان یک مدل محجبه معرفی شده است و طرفداران زیادی دارد. او یک طراح لباس ۲۵ ساله است که حجاب و پوشش شیک و مدرن تعداد زیادی از افرادی را که حتی به حجاب علاقه و تمایل چندانی نداشته اند را به خودش جذب کرده است.

پیشنهاد می شود: (عکس) ماجرای طلاق آناشید حسینی از امیرحسین مرادیان پسر آقای سفیر

افشاگری دوستی پویان مختاری و آناشید حسینی واقعیت دارد؟

ماچرای دوستی پویان مختاری و آناشید حسینی چیست؟ در لایو دنیا جهانبخت و امین فردین، از رابطه پنهانی پویان مختاری و آناشید حسینی پرده برداشتند. دنیا جهانبخت خانم پر حاشیه اینستاگرام در لایو با پویان مختاری گفتگو می کند و در این گفتگو درباره رابطه پویان و آناشید پرده بر می دارد و می گوید: حاج خانم و آنی صدا می کنی یا آنا. کاربران فضای مجازی بر این باورند که آنی یا آنا همان آناشید است. البته آناشید حسینی و پویان مختاری هیچ کدام این رابطه را تایید نکردند و احتمال دارد این رابطه فقط در حد حدس و گمان باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها