|

رونمایی بهرام رادان از همسر بلاگرش با یه گاردِ خفن؛ سر و وضع خونگی شون چه دل فریبه!

mina mokhtari shayanews

بهرام ردان بازیگر جذاب ایرانیه که مدتی میشه ازدواج کرده و خانوم خانوماش اینبار با یه استایل جذاب به شدت نگاه همرو به خود جلبید.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مینا مختاری رو شاید بشناسید و شاید هم خیر، اما دیگه قطع به یقین بهرام رادان رو می شناسید چرا که آقای بازیگر از چهره های به شدت مشهور در عرصه بازیگری هستند که تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش داشتند و یه جورایی میشه گفت سوپراستار سینما هم به حساب میان. بهرام رادان رو این روزها در سریال شبکه خانگی "جیران" می بینیم که نقش ناصرالدیم شاه رو بازی میکنه. البته که اوایل این سریال خیلی ها بر این نظر بودند نقش ناصر قجری به بهرام رادان نمیاد و یه جای کار میلنگه اما بعد از گذشت مدتی خب هم بهرام رادان خط و ربط نقشش اومد دستش و جذاب تر بازی کرد و هم به مرور مخاطب چشمش به دیدن جمال آقای بازیگر عادت کرد و حالا اصلا بهرام رادان دل خیلیارو برده چرا که کاراکتری متفاوت و باحال رو به تصویر می کشه.

unknown_302413763_185808147248496_1655497660650481655_n

رونمایی از همسر به سبک جذاب بهرام رادان! بوسه ای در طبیعت

خب شاید بگین در ابتدای متن اسم خانمومی برده شد که هیچ حرفی ازش به میون نیومد! بهتره در این جا از مینا خانوم بگیم که چند ماهی میشه ازدواجش با بهرامِ ایران علنی شده و درست سیزده بدر پارسال بود که بهرام رادان با انتشار پستی به طور واضح حضور همسرش رو به همه نشون داد و با انتشار یک ویدیو کوتاه بی حجاب که البته از پشت سر بود، کاربران رو با مینا مختاری آشنا کرد و به قائله تجردش خاتمه داد!!

مینا مختاری یه دختر خوش فیس و خوش استایله که تو فضای مدلینگ در حال فعالیته و تا پیش از اینکه معرفی بشه همسر بهرام رادانه در اینستاگرام پیجی بزرگ داشت اما قطعااا کنار بهرام خان بودن به هر کسی شهرتی چند برابر میده که خب مینا خانوم هم از این موضوع استفادش رو برد و حالا پیجی داره با بیش از 350 هزار دنبال کننده که فقط اومدن ببینن زن بهرام رادان کیه و چیه و چیکارست!

تبلیغات همسر بهرام رادان در خصوصی ترین نقطه خونه!

اما مینا خانوم در این پیج تصاویر بسیاری از خودش به اشتراک میذاره و جوری همراه با همسرش برخورد میکنن که جنجالی ساخته نشه. البته که در مجموع رادان جان اهل حاشیه سازی نیست ولی خب انگاری خانومی اختیار کرده که ایشون هم به مانند آقای بازیگر تو دنیای مجازی ساکته و اهل حرف و حدیث خاصی نیست. بهرام و مینا تا به حال تنها دو سه تا عکس ساده دو نفره به اشتراک گذاشتن و خب یکی دیگه از خصوصیاتشون اینه که به مانند مثلا خانوم بهاره رهنما و همسر سابقش امیرخسرو عباسی نمیان تا خصوصی ترین لحظاتشون تو دید همگان بزارن و اخرم به طلاق برسن!!

مینا مختاری غالبا اهل تبلیغات نیست و گزیده کاره اما بعد از اینکه تعداد فالووراش خیلی بیشتر شد معرفی های بیشتری هم از وی دیده میشه. اما یکی از عجیب ترین اونها تبلیغی بود که خانوم خانوما در حمام اجراش کرد و به اشتراک گذاشت! البته که استایل مینا بانو کاملا پوشیده بود اما امون از فکار مریضی که همه جا وجود دارن و نظر میدن.

unknown_297726412_1209795226467750_2066546686865574772_n

unknown_297093723_1193557184764380_4454523981934594618_n

گلزار یا رادان؟ بهرامی که روی رضا رو کم کرد!

اما جدا از مینا خانوم و پیجش باید بگیم که بازیگر بودن تنها به خوشتیپی نیست! مثلا محمدرضا گلزار رو دیدین؟ براش سر و دست میشکونن اما باید پرسید آقای گلزار تا به حال شده نقشی چالشی بازی کنه؟ یا گریم خاصی داشته باشه! و یا حتی کاراکتر خاصی رو به تصویر بکشه؟ جواب همه اینها خیر هستش چرا که محمدرضا گلزار علاقمنده تا تو همه نقشاش بچه خوشگله باشه که مغز متفکر داستانه و تغییر خاصی هم در فیس و استایلش ایجاد نشه تا مبادا خوشگلیه آقای بازیگر زیر سوال نره!

اما در عوض امین حیایی رو تو همه جوره نقشی دیدم. بهرام رادان نیز این چنین است و سعی بر این داره تا هم طنز کار کنه و هم جدی. هم به مانند ناصر اطوار در بیاره و هم مثل گربه سیاه ساده و مرتب باشه! 

5136745

استوری ناجور مینا مختاری برای آرش خواننده لس آنجلسی!!

گفتیم که بهرام رادان ترجیش بر اینه تا همیشه خودش رو از حواشی به دور نگه داره اما مینا مختاری همسر بهرام رادان مدتی پیش با انتشار فیلم هایی از حضور در جشن تولد آرش خواننده لس آنجلسی گمانه زنی هایی حاکی از ممنوع الکاری همسرش بهرام رادان داد که البته چنین هم نشد! تو ویدیوهایی که خانم مختاری استوری کرد حضور بهرام خیلی مشخص نیست اما احتمالاً جناب رادان هم به همراه همسرشون تو تولد لاکچری آرش خواننده لس آنجلسی حضور داشتند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی